40 EUR bezriska likme
Saņemt

Krištianu Ronaldu māte runā par dēla nākotni

Doloresa Aveiro, likmetv
13. maijs, 2021, 15:33
Doloresa Aveiro | Foto: Madeira Island Portugal

Krištianu Ronaldu mamma Doloresa Aveiro paziņojusi, ka viņas dēls nākamsezon atgriezīsies Portugālē – Lisabonas “Sporting” sastāvā.

Pēc čempionu titula izcīnīšanas Portugāles čempionātā, komandas līdzjutēji futbolista mātei vaicājuši, kad iespējama superzvaigznes atgriešanās “Sporting” sastāvā.

Uz šo jautājumu sieviete atbildēja ar smaidu: “Es lidoju uz Turīnu, drīz ar viņu parunāšu. Nākamajā sezonā viņš spēlēs šeit, es viņu pierunāšu atgriezties.”

Ronaldu ir “Sporting” audzēknis, kur arī aizvadīja pirmos profesionāļa gadus.

Jāatgādina, ka šobrīd futbolists ir Turīnas “Juventus” īpašums, tomēr šīs sezonas sniegums nav iepriecinājis kluba atbalstītājus, kas regulāri sākuši kritizēt zvaigznes sniegumu. Pašlaik Itālijas A Sērijā “Juventus” atrodas piektajā pozīcijā ar minimālām iespējām nākamsezon spēlēt Čempionu līgā. Šogad pirmo reizi 10 gadu laikā, Turīnas vienība nekļuva par Itālijas čempioniem.

Standings provided by Sofascore
Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis