40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kivlenieks spīd pēc atgriešanās AHL

Matīss Kivlenieks, likmetv
26. aprīlis, 2021, 8:25
Matīss Kivlenieks | Foto: OurSports Central

Latvijas vārtsargs Matīss Kivlenieks svētdien palīdzēja Klīvlendas “Monsters” komandai izcīnīt uzvaru Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē.

“Monsters” savā laukumā ar rezultātu 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) pārspēja Čikāgas “Wolves”.

Kivlenieks pagājušajā nedēļā bija izsaukts uz Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” rezerves sastāvu, bet vēlāk atgriezās “Monsters” rindās. Svētdienas mačā viņš neitralizēja 28 no 30 metieniem.

Latvijas vārtsargs šosezon AHL piedalījās septiņās spēlēs, no kurām sešās izcīnījis uzvaras. Vidēji mačā viņš ielaidis 2,27 ripas un atvairījis 92,6% metienu, pārspējot iepriekšējās trīs sezonās iespēto.

“Monsters” ar 27 punktiem 21 spēlē ieņem otro vietu Centrālajā divīzijā.

Tikmēr aizsargs Kārlis Čukste turpina spēlēt ECHL jeb kādreizējā Austrumkrasta hokeja līgā. Viņa pārstāvētā AHL komanda Sanhosē “Barracuda” svētdien viesos ar 4:2 (2:1, 1:1, 1:0) pārspēja Ontārio “Reign”.

AHL sezona sākās 5.februārī un tajā 28 vienības sadalītas pa piecām divīzijām, kurās nav vienāds komandu skaits. Komandas regulārajā čempionātā aizvadīs arī nevienādu spēļu skaitu, bet izslēgšanas turnīru nav paredzēts izspēlēt.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis