KHL čempionu komandā paliks arī otrs latvietis

Pēteris Groms, likmetv
15. maijs, 2021, 13:55
Pēteris Groms | Foto: tvnet

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) aizvadītās sezonas čempione Omskas “Avangard” uz vienu gadu pagarinājusi līgumu ar video analītiķi Pēteri Gromu, informē klubs.

Tieši Aldis Āboliņš un viņa asistents Groms Austrumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē divreiz pārliecināja galveno treneri Bobu Hārtliju pēc zaudētiem vārtiem pieprasīt epizodes atkārtojumu.

Āboliņa un Groma dotie padomi abos gadījumos bija nekļūdīgi, kas “Avangard” vēlāk ļāva uzvarēt ne vien Austrumu konferences ceturtdaļfinālā, bet arī Gagarina kausa finālā.

Kopumā “Avangard” ar jauniem līgumiem atalgoja četrus speciālistus. Āboliņam jau iepriekš bija spēkā esošs līgums ar komandu.

Āboliņš, Groms un arī Hārtlijs jau ir kopā ar Latvijas izlasi, kas gatavojas nākamajā nedēļā gaidāmajam pasaules čempionātam.

“Avangard” šosezon Gagarina kausa finālā sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-2 pieveica Maskavas CSKA.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas – 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.