“Juventus” papildina trofeju plauktu ar kārtējo Itālijas kausu

Turīnas "Juventus", likmetv
19. maijs, 2021, 23:59
Turīnas "Juventus" | Foto: Red Devil Armada

Turīnas “Juventus” komanda trešdien Redžo Emīlijā uzvarēja Itālijas kausa izcīņā, pie trofejas tiekot 14.reizi vēsturē.

“Juventus” finālmačā ar rezultātu 2:1 (1:1) apspēlēja Bergāmo “Atalanta” komandu.

Pirmie vadībā izvirzījās “Juventus” futbolisti, 31.minūtē pēc Vestona Makenija piespēles bumbu vārtos iegriežot Dejanam Kuluševskim. Desmit minūtes vēlāk “Atalanta” panāca 1:1. Remo Freilera iesākto uzbrukumu turpināja Hanss Hatebūrs, kurš piespēlēja Ruslanam Maļinovskim, ukraiņu pussargam ar sitienu no soda laukuma līnijas gūstot atbildes vārtus.

Uzvaras vārtus turīnieši guva 17 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad pēc Kuluševska piespēles Federiko Kjēza apsteidza “Atalanta” aizsardzību un netraucēts pārspēja pretinieku vārtsargu Pjerludži Gollīni.

Spēli “Mapei” stadionā, kur mājas spēles aizvada A sērijas komanda “Sassuolo”, klātienē noraudzījās aptuveni 4300 futbola līdzjutēju.

“Juventus” kausa izcīņā uzvarējusi 14 reizes un ir turnīra titulētākā komanda. Turpretī “Atalanta” kontā ir viena uzvara kausā, kas izcīnīta 1963.gadā.

Iepriekšējā sezonā turnīrā triumfēja “Napoli”, kas finālmačā pēcspēles sitienu sērijā pārspēja “Juventus” futbolistus.