Jensens demonstrē fantastisku sniegumu un palīdz pārspēt Zviedriju

Niklass Jensens, likmetv
22. maijs, 2021, 14:12
Niklass Jensens | Foto: EPA/TOMS KALNINS

Dānijas hokeja izlases spēlētājs Niklass Jensens ar četriem (3+1) punktiem kaldinājis savas komandas negaidītu uzvaru pret Zviedriju, pasaules čempionāta otrajā dienā ar rezultātu 4:3.

Pirms spēles par favorītiem uzskatīti tika Zviedrijas hokejisti, kuri noteikti negaidīja tik lielu pretestību no saviem pretiniekiem.

Spēles pirmajā trešdaļā neviena no komandām nespēja gūt vārtus.

Otrajā periodā rezultātu atklāja zviedru uzbrucējs Karls Klingbergs. Astoņas minūtes vēlāk ar precīzu metienu atbildēja Niklass Jensens, taču Zviedrijas izlase vēlreiz izvirzījās vadībā, kad pēc Klingberga piespēles precīzs izrādījās Henriks Tomerness.

Tie nebija pēdējie vārti mača otrajā trešdaļā. Ar vēl vienu precīzu metienu izcēlās Jensens, bet 40 sekundes vēlāk pēc tā paša Jensena piespēles vārtus guva Emīls Kristensens.

Zviedrija centās atspēlēties, bet mača noslēdzošo 20 minūšu ievadā, pie sava trešā vārtu guvuma tika Niklass Jensens, gūstot savu pirmo “hat-trick” pasaules čempionātos. Zviedrija gan ar vieniem vārtiem vēl atbildēja, trešo punktu gūstot Karlam Klingbergam (2+1), tomēr izlīdzināt rezultātu vairs neizdevās.

Šī bija pirmā Dānijas izlases uzvara pēc 11 zaudējumiem pēc kārtas pret Zviedrijas izlasi.

Abas izlases spēlē A grupā ar Krievijas Olimpiskās komitejas komandu, Čehiju, Lielbritāniju, Baltkrieviju, Šveici un Slovākiju, savus mačus aizvadot Olimpiskajā sporta centrā.