Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Hārtlijs pie izlases ieradīsies nākamnedēļ

Bobs Hārtlijs, likmetv
29. aprīlis, 2021, 14:00
Bobs Hārtlijs | Foto: USA Today

Trešdien Gagarina kausu izcīnījušais Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs kopā ar palīgiem Aldi Āboliņu un Pēteri Gromu valstsvienības treniņnometnei pievienosies nākamnedēļ, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Jau ziņots, ka Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” trešdien uzvarēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas turnīrā, finālā līdz četrām uzvarām nodrošinot rezultātu ar 4-2. Līgumā ar LHF bija atrunāts, ka Hārtlijs kluba rīcībā var palikt trīs dienas pēc sezonas beigām.

Latvijas izlases treniņnometnē šobrīd atrodas 39 hokejisti un vēl tiek gaidīti pievienojamies vairāki spēlētāji, kuriem beigusies sezona viņu pārstāvētajos klubos.

Treniņnometnē, gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas izlases kandidātu sarakstā šobrīd atrodas 39 hokejisti – 14 aizsargi, 21 uzbrucējs un 4 vārtsargi.

Latvijā jau ieradies un nometnei drīz pievienosies šīs sezonas jaunais Čehijas līgas čempions, aizsargs Ralfs Freibergs, kuram vēl nepieciešams veikt vairākus Covid-19 testus un sagaidīt analīžu rezultātus. Tāpat, ievērojot Covid-19 drošības nosacījumus un sagaidot negatīvus testa rezultātus, drīzumā izlases nometni papildinās arī uzbrucējs Ronalds Ķēniņš.

2021.gada pasaules čempionāts Latvijas galvaspilsētā Rīgā ieplānots no 21.maija līdz 6.jūnijam. Iepriekš bija plānots, ka meistarsacīkstes sāksies 7.maijā, taču tās tika pārceltas pāris nedēļas uz priekšu, jo Eiropā varētu aizkavēties nacionālo čempionātu izspēle.

14. un 15.maijā Latvijas izlase mājās pret Šveici aizvadīs savas pēdējās divas pārbaudes spēles pirms gaidāmā pasaules čempionāta.

Pirmajās divās pārbaudes spēlēs Latvijas izlase 9. un 14.aprīlī uzvarēja Latvijas U-18 izlasi (6:1, 5:1), palīdzot tai gatavoties pasaules U-18 čempionātam ASV.

Rīga pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi uzņēmusi 2006.gadā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis