40 EUR bezriska likme
Saņemt

Gromkovskis: Nevaru teikt, ka Habibs būtu noslēdzis karjeru

Habibs Nurmagomedovs, likmetv
27. aprīlis, 2021, 17:34
Habibs Nurmagomedovs | Foto: UFC

Krievijas un Neatkarīgo Valstu Savienības (NVS) UFC viceprezidents Andrejs Gromkovskis atklājis, ka viņam nav informācijas par to vai čempions vieglajā svarā – Habibs Nurmagomedovs būtu noslēdzis karjeru.

“Es nezinu, kad Habibu uzņems UFC Slavas zālē. Šo lēmumu pieņem ofiss Lasvegasā. Pie tam cīkstonis ir palicis tepat. Piedalās mūsu turnīros, tāpēc nevaru teikt, ka viņš ir aizgājis. Nurmagomedovs turpina attīstīt šo sporta veidu un par to liels, paldies. Pateicoties viņam un komandas sasniegtajam šis sports ir audzis,” pastāstīja Gromkovskis.

Pirms tam Habibs vairākas reizes licis noprast, ka noslēdz savu cīkstoņa karjeru. Profesionāla cīkstoņa karjerā krievu sportists aizvadīja 29 cīņas, visās gūstot uzvaru. Astoņas no tām gūtas ar nokautu, 11 ar sāpju paņēmienu un 10 pēc tiesnešu lēmuma.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis