Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Grigorenko: To, ka esmu guvis vārtus sapratu, tikai tad, kad puiši sāka apsveikt

Mihails Grigorenko, likmetv
21. maijs, 2021, 20:06
Mihails Grigorenko | Foto: Gints IVUSKANS / AFP

Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komandas pirmā mača uzvaras vārtu guvējs Mihails Grigorenko pēcspēles intervijā atklāja, ka no sākuma nemaz nav sapratis, ka izdevies gūt vārtus.

OKR čempionāta atklāšanas mačā ar 4:3 izcīnīja panākumu pret Čehijas izlasi, uzvaras vārtus gūstot minūti pirms fināla sirēnas.

Vaicāts par to, kā viņš jutās par pozīciju, kas izlasē kritizēta visvairāk – vārtsargu, hokejists skaidroja, ka viss ir kārtībā: “Mēs uzvarējām. Mūsu vārtsargs nospēlēja ļoti labi, vairākas reizes atvairīja metienus, kad tas bija nepieciešams.”

“Atmosfēra ir ļoti laba, ir pasaules čempionāta atmosfēra. Čehi aizskrēja mainīties, dabūja ripu savos vārtos. Ļoti veiksmīgi trāpīju, dzirdēju vārtu pārliktņa skaņu, domāju, ka ripa ielidojusi tribīnēs, to, ka esmu guvis vārtus, sapratu tikai tad, kad puiši sāka apsveikt,” par veiksmīgo metienu komentēja hokejists.

Paralēlajā mačā Vācijas izlase pēc pirmā perioda izbīļa ar 9:4 pārspēja Itāliju.

Šovakar 20:15 A grupā spēkosies Baltkrievijas un Slovākijas izlases, bet B grupā maču aizvadīs čempionāta mājinieki Latvija un Kanādas hokejisti.