Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Gindogans: Kad pateicu, ka esmu futbolists, attieksme pilnībā mainījās

Ilkajs Gindogans, likmetv
27. aprīlis, 2021, 16:03
Ilkajs Gindogans | Foto: Rui Vieira / POOL / AFP

Anglijas Premjerlīgas kluba Mančestras “City” pussargs Ilkajs Gindogans sarunā ar portālu “Marca” atcerējās laiku Dortmundes “Borussia”.

“Kad es atbraucu uz Dortmundi, man likās, ka esmu gatavs pilnīgi visam. Tomēr es sapratu, ka es maldos. Nekad neaizmirsīšu, kas tur notika. Es meklēju pilsētā dzīvokli un dzirdēju kā cilvēki par mani runā. Dzirdēji kāds viņam uzvārds? Gindogans. Tas taču ir turku. Vai tu esi pārliecināts, ka viņš varēs atļauties samaksāt?” dzirdētajā kavējās futbolists.

“Kad pateicu, ka esmu futbolists, attieksme pilnībā mainījās. Ak atvainojiet, lūdzu nāciet iekšā!” stāstīja spēlētājs. “Un šie cilvēki paši bija imigranti. Man bija ļoti skumji,” piebilda pussargs.

Gindogans “Borussia” pavadīja no 2011. līdz 2016. gadam. 152 spēlēs Vācijas Bundeslīgā viņš guva 16 vārtus un 18 reizes rezultatīvi piespēlēja saviem komandas biedriem.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis