Gavrikovs salīdzina “burbuļus” Rīgā un NHL

Likme TV 27.05.21, 12:19

Krievijas izlases un Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” aizsargs Vladislavs Gavrikovs pastāstījis par “burbuļa” atšķirībām Ziemeļamerikā un pasaules čempionātā.

“Tās ir divas pilnīgi dažādas lietas. Īsumā runājot gan tur, gan šeit iekšienē viss ir organizēts ļoti labi. Atšķirība ir tajā, ka Toronto bija divas viesnīcas starp kuriem varējām pārvietoties. Otrai viesnīcai bija liela teritorija ar amerikāņu futbola stadionu, kur varēja doties pavadīt laiku, paspēlēt bumbu, tenisu vai jebko citu. Restorānā varēja paņemt uzkodas un tas viss notika divu viesnīcu teritorijā,” par NHL “burbuli” stāstīja hokejists.

Kaut arī aizsargs uzskata, ka šeit ir viss savādāk, tomēr pārmest neko nevar, jo viss ir izdarīts iespēju robežās: “Šeit ir pavisam savādāk. Mēs nevaram iziet uz ielas pat paelpot svaigu gaisu, ārā nelaiž līdz nav piebraucis autobuss. Kad tas atbrauc, sasēžamies un dodamies tālāk. Taču es viņus saprotu, jo šeit ir pilnīgi cita situācija un iespējas. Nebūs pareizi teikt, kur ir labāk.”

Gavrikovs čempionātā guvis vienu rezultatīvu piespēli un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT