40 EUR bezriska likme
Saņemt

Galāns par Latvijas un Vācijas iespējamo neizšķirtu: Neticu, ka notiks kas tāds

Žerārs Galāns, likmetv
1. jūnijs, 2021, 18:32
Žerārs Galāns | Foto: NHL

Žerārs Galāns, kurš ir Kanādas hokeja izlases treneris netic, ka Latvijas un Vācijas mačā būs neizšķirts, to speciālists atklājis sarunā ar “Championat“.

Kanāda, dienas pirmajā mačā ar 2:3 pēcspēles metienos piekāpās Somijas izlasei, sarežģījot savas iespējas iekļūt izslēgšanas spēlēs. Lai viņiem tas izdotos, ir jācer, ka Latvijas un Vācijas izlases mačs noslēgtos jau pamatlaikā, ja tas nenotiks, Kanādai čempionāts būs beidzies.

“Tas bija lielisks mačs, abas komandas spēlēja lieliski. Diemžēl zaudējām pēcspēles metienos, bet nevaru sūdzēties par puišu pašatdevi,” par iznākumu atklāja treneris.

“Pirmais periods bija lielisks, mēs cīnījāmies, bet zaudējām lieliskai komandai,” speciālists nekautrējās paslavēt pretiniekus. “Cerēsim uz labāko un skatīsimies, kā beigsies vakara spēle un izdosies iekļūt ceturtdaļfinālā.”

“Nedomāju, ka mūsu spēlētāji bija nervozi, viņi centās izpildīt labas māņkustības, bet dažreiz sanāk aiziet pa tālu. Somijai ir ļoti labs vārtsargs.”

Treneris uzteica arī savas komandas cīņas sparu: “Puiši centās un atdeva sevi visu. Diemžēl neizdevās, ticu, ka mūsu bullīšu izpildītāji centās izcīnīt uzvaru, bet mums bija ļoti spēcīgi pretinieki, kuri iemeta ļoti skaistus vārtus.”

“Latvija un Vācija tiks tālāk, ja nospēlēs neizšķirti? Neticu, ka notiks kas tāds. Vienmēr, lai kāds arī būtu iespējamais variants, komandas cīnās par uzvaru. Būšu šokā, ja būs pagarinājums,” vakarā gaidāmo maču komentēja Galāns.

B apakšgrupā ar 18 punktiem pirmo vietu ieņēma ASV, ar 17 punktiem otro vietu izcīnījusi Somija, bet Vācijai, Latvijai un Kanādai ir cīņa par trešo un ceturto pozīciju, kas dos iespēju turpināt turnīru arī izslēgšanas spēlēs.

Standings provided by Sofascore

 

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis