40 EUR bezriska likme
Saņemt

Eiropas TOP futbola līgas: ko vērot svētdien

Mančestras "United" pret Līdsas "United", likmetv
25. aprīlis, 2021, 7:35
Mančestras "United" pret Līdsas "United"| Foto: Manchester Evening News

Svētdien risināsies 22 Eiropas augstākā līmeņa futbola mači. Dueļi tiks aizvadīti visās piecās TOP līgās: Anglijā, Spānijā, Vācijā, Itālijā un Francijā.

Anglijas Premjerlīga

Par interesantāko dueli uzskatāms Līdsas “United” un Mančestras “United” duelis. Abas vienības spējušas sasniegt lielisku sēriju iepriekšējās aizvadītajās spēlēs. Spēles sākums paredzēts 16:00 pēc Latvijas laika.

12 Jun
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Līdsas komandai traumas dēļ nevarēs palīdzēt Rodrigo un Rafinja, bet diskvalifikācija nopelnīta Liamam Kūperam. Mančestras “United” trenerim Ūlem Gunnaram Sulšēram nāksies iztikt bez Entonija Marsiāla un Fila Džonsa.

Līdsas “United” turnīra tabulā atrodas 10. vietā, bet “Sarkanie velni” atrodami otrajā pozīcijā aiz otras pilsētas vienības Mančestras “City”.

Līdsas vienība mājās spēlējusi mainīgām sekmēm, gūstot sešus panākumus, četras reizes uzvarētāju nenoskaidrojot un vēl sešas reizes zaudējot.

Tikmēr mančestrieši izbraukumā šosezon vēl nav zaudējuši nevienu reizi, 10 reizes esot labākiem par saviem oponentiem un sešreiz spēlējot neizšķirti.

Par favorītiem ar koeficientu 1.83 tiek uzskatīti mančestrieši. Neizšķirta iespējamība tiek vērtēta ar iespēju 4.20, tikmēr mājinieku iespējas novērtētas ar koeficientu 4.10.

Sezonas pirmajā tikšanās reizē ar 6:2 Mančestras “United” sagrāva Līdsas vienību.

Mančestras futbolisti iepriekšējos piecos mačos guvuši vismaz divus vārtus, bet Līdsas klubs spējuši pārspēt pretiniekus, kā arī paši ielaiduši četros dueļos pēc kārtas. Iespēja, ka abas komandas gūs vārtus, novērtēta ar koeficientu 1.55.

Tas, ka abas vienības gūs vismaz četrus vārtus, novērtēts ar koeficientu 2.50.

Standings provided by Sofascore

 

La Liga

Spānija čempionātā tiksies Bilbao “Athletic” un Madrides “Atletico”. Spēle sāksies 22:00 pēc Latvijas laika.

12 Jun
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Futbolistiem no Bilbao, visticamāk, nāksies iztikt bez Ikera Munjaina, bet laukumā noteikti nedosies Peru Esnals un Oiers Zaraga. Bet pretiniekiem no galvaspilsētas, iespējams, palīdzēt nevarēs Luis Suares, bet Djego Simeonem palīdzēt nevarēs Tomass Lemārs, Žo Fēlikss un Hose Himeness.

“Athletic” vienība kopvērtējumā atrodami 10. vietā, bet Madrides “Atletico” Spānijas čempionātā spējuši nokļūt pirmajā pozīcijā.

Savstarpējos dueļos, iepriekšējos piecos mačos panākumus svinēja galvaspilsētas komanda.

Bilbao klubs nav spējuši uzvarēt jau astoņās cīņās pēc kārtas, bet “Atletico” futbolisti bijuši pārāki pār saviem oponentiem trijos no pieciem iepriekšējiem mačiem.

Mačā par favorītiem ar koeficientu 1.95 bukmeikeri uzskata līgas līdervienību Madrides “Atletico”, tas, ka abām komandām uzvarētāju neizdosies noskaidrot, vērtēts ar koeficientu 3.40, bet to, ka par uzvarētājiem kļūs “Athletic”, bukmeikeri novērtējuši ar 4.50.

Savstarpējos dueļos, iepriekšējos četros mačos pirmie vārtus guvusi komanda no Bilbao. Taču iepriekšējās četrās spēlēs ar Spānijas galvaspilsētas kluba dalību, tieši viņi ir pirmie pārspējuši pretinieku vārtsargu. Tas, ka “Athletic” sērijai pret “Atletico” tiks pielikts punkts, novērtēts ar koeficientu 1.70.

Iepriekšējās cīņās abas komandas nav bijušas pārāk rezultatīvas, nespējot gūt vairāk kā divus vārtus sešās no septiņām spēlēm. Arī savstarpējo mači nav bijuši ļoti rezultatīvi. Tas, ka tas turpināsies arī šajā kārtā, iespējams ar koeficientu 1.55.

Standings provided by Sofascore

 

Vācijas Bundeslīga

Svētdien pulksten 16:30 Bundeslīgā tiksies tabulas otrās vietas turētāji “Leipzig” un 10. vietā esošie “Stuttgart”.

12 Jun
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Mājinieki šajā sezonā ir spējuši parādīt trešo labāko sniegumu mājās, gūstot 10 uzvaras, trīs reizes spēlējot neizšķirti un piekāpjoties tikai divos dueļos.

Savstarpējās cīņās Leipciga pārspējuši savus oponentus trīs mačos pēc kārtas, bet zaudējuma garšu nav izjutuši piecas tikšanās reizes pēc kārtas. Par pārliecinošiem favorītiem bukmeikeri uzskata mājiniekus ar koeficientu 1.38. Neizšķirts mačā tiek prognozēts ar varbūtību 5.60, bet to, ka uzvaru izcīnīs “Stuttgart”, bukmeikeri novērtējuši ar koeficientu 8.00.

“Leipzig” iepriekšējos trīs no pieciem dueļiem nav guvuši vairāk par diviem vārtiem, bet štutgartieši vismaz divas reizes bumbu savos vārtos ielaiduši četros no iepriekšējiem dueļiem. Iespēja, ka abas komandas vārtus negūs, tiek vērtēta ar iespējamību 2.20.

Abu vienību mačos piecos no pieciem iepriekšējiem dueļiem ir bijuši mazāk par 11 stūra sitieniem. Tas, ka šajā spēlē netiks izpildīti vairāk par astoņiem stūra sitieniem, bukmeikeri novērtējuši ar koeficientu 1.96.

Standings provided by Sofascore

 

Serie A

Itālijā, tuvojoties sezonas beigām,“Benevento” uzņems “Udinese”. “Udinese” panākuma rezultātā var pakāpties uz turnīra tabulas 11. vietu, bet “Benevento” 14. vietu, attālinoties no izkrišanas zonas līdz sešiem punktiem. Spēles sākums paredzēts 13:30.

12 Jun
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Mājiniekiem laukumā nevarēs doties Gabriels Mončini, Dāms Fulons un Alesandro Tuia. Tikmēr Udīnes klubam nāksies iztikt bez Žerāra Delofo, Mato Jajalo un Ignasio Puseto.

“Benevento” ir otra sliktākā “Serie A” vienība mājās, spējot izcīnīt vien divus panākumus. Tiesa arī “Udinese” nav lieliski izbraukumā, viesos uzvarot četras reizes sezonas laikā.

Komandu pirmajā tikšanās reizē 2020./2021. gada sezonā ar 2:0 pārāki bija šodienas mājinieki, katrā no puslaikiem gūstot pa vieniem vārtiem. Kopumā “Benevento” pret “Udinese” nav zaudējuši jau trijos mačos pēc kārtas.

Šajā duelī par favorītiem uzskatīti turnīra tabulā augstāk atrodamā komanda, kuru panākuma iespēja novērtēta ar koeficientu 2.40. Neizšķirts novērtēts ar 3.30, bet “Benevento” iespējamo uzvaru bukmeikeri vērtē ar koeficientu 3.15.

Līgā, iepriekšējos mačos abas vienības nav spējušas nosargāt savus vārtus neieņemtus. Tiesa, ja mājinieki vēl spējuši regulāri gūt vārtus arī paši, tad udīniešiem tas ir sagādājis nelielas problēmas. Bukmeikeri iespēju, ka abas komandas negūs vārtus vērtē ar iespēju 2.15.

Arī iespēju, ka abas vienības gūs vairāk par diviem vārtiem, nevērtē ļoti kā ļoti pārliecinoši, atvēlot koeficientu 2.00.

Standings provided by Sofascore

 

Ligue 1

Pulksten 22:00 savā starpā tiksies divas komandas, kas vēl nav atmetušas ar roku, lai gāztu no troņa vareno Parīzes “Saint-Germain”. Tās ir ceturtajā vietā esošā Lionas “Olympique”, kas savā laukumā spēkosies ar turnīra tabulā otrajā pozīcijā esošo “Lille” vienību.

12 Jun
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Ja šodien par uzvarētājiem kļūs lionieši, viņi pašreizējiem līderiem pietuvosies līdz diviem punktiem, toties Lilles klubam ir iespēja pārņemt vadību Francijas čempionātā.

Abas komandas ir arī augšgalā spēlējot mājās – “Olympique” ir trešā labākā vienība savā laukumā, kamēr “Lille” ir otri labākie izbraukumā.

Iepriekšējās četrās abu komandu tikšanās reizēs, divas reizes pārāki bijuši Lilles futbolisti (abas reizes 1:0) un vēl divas reizes vienības spēkojušās neizšķirti.

Par dueļa favorītiem, bukmeikeruprāt, uzskatāmi lionieši, saņemot koeficientu 2.14, neizšķirts vērtēts ar 3.50, bet viesu panākuma varbūtība – 3.60.

Piecos no sešiem iepriekšējiem dueļiem tieši “Lille” ir bijuši tie, kas atklāj spēles rezultātu. Tas, ka šāds scenārijs atkārtosies vērtēts ar koeficientu 1.78.

Arī tas, ka abas vienības regulārie viena pret otru pārspēj vārtsargus nav retums, ar 1.80 novērtējot šādu iespējamību šīs dienas cīņā.

“Olympique” līgā nav zaudējusi četrus no pieciem iepriekšējiem mačiem, tiesa, kausā ar 0:2 nācās piekāpties “Monaco” futbolistiem.

Tikmēr “Lille” pēc 1:0 uzvarās pret PSG un 2:0 panākuma pār “Metz” ar 1:1 spēlēja pret “Montpellier” klubu.

Tas, ka šī būs spraiga spēle un diez vai sagaidāmi pārāk daudz vārtu guvumi (vārtu skaits over 2.5), vērtēts ar iespēju 2.02.

Standings provided by Sofascore
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss