Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Dončičs atzīst, ka viņam ir problēmas

Luka Dončičs, likmetv
7. maijs, 2021, 12:00
Luka Dončičs | Foto: Kevin Jairaj-USA TODAY Sports

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa komandas biedrs Luka Dončičs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubā Dalasas “Mavericks” atklājis, ka viņam esot jāpavada mazāks laiks strīdoties ar tiesnešiem.

Basketbolists šīs sezonas laikā ir sakrājis jau 15 tehniskās piezīmes, kas nozīmē, ka iegūstot vēl vienu, viņam nāksies izlaist vienu spēli diskvalifikācijas dēļ.

Pats gados jaunais slovēnis apzinās, ka vairāk uzmanība jāpievērš spēlei nevis runām ar tiesnesi. “Uz laukuma es sūdzos ļoti bieži. Es pats to saprotu, ka man tas nav jādara.”

“Ar visām emocijām, kas rodās spēles gaitā tas ir grūti, bet vienalga ir jāpārtrauc. Jāmācās strādāt ar sevi un situācijām, lai kļūtu labāk,” turpināja Dalasas kluba viena no spožākajām zvaigznēm.

Sezonas gaitā Dončičs 60 aizvadītajos mačos uz laukuma vidēji pavadījis 35,1 minūti, kuras laikā guvis 28,5 punktus, izcīnījis 8,1 atlēkušo bumbu un atdevis 8,9 rezultatīvas piespēles. Viņam arī vidēji 4,4 kļūdas spēlē.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis