40 EUR bezriska likme
Saņemt

CSKA pievienosies viens no “Žalgiris” līderiem

Mariuss Grigonis, likmetv
9. jūnijs, 2021, 8:33
Mariuss Grigonis | Foto: Eurohoops

Lietuvas kluba Kauņas “Žalgiris” uzbrucējs Mariuss Grigonis pievienosies vienam no Krievijas spēcīgākajiem klubiem Maskavas CSKA, savā “Twitter” profilā vēsta lietuviešu žurnālists Donāts Urbons.

Pēc Urbona teiktā, vienošanās par pāreju uz Krievijas klubu ir jau panākta.

Lietuviešu basketbolists “Žalgiris” pārstāvējis kopš 2018. gada, bet šajā sezonā 18 mačos ULEB Eirolīgā vidēji guva 13,9 punktus un atdeva 3,2 rezultatīvas piespēles. Oktobrī basketbolists tika atzīts par turnīra mēneša labāko spēlētāju.

Grigoņa līgumā pastāv iespēja par līguma izpirkšanu, kas ir 150 tūkstošu eiro apmērā. Lietuvas grandā uzbrucējs saņēmis 600 tūkstošus eiro, bet pēc portāla “basketnews.lt” pieejamās informācijas, Maskavas CSKA rindās viņa atalgojums būs lielāks nekā 1 miljons eiro.

Kopš 2019. gada sezonas, Krievijas komandu pārstāvēja latviešu basketbolists Jānis Strēlnieks. Aizvadītajā sezonā viņam 4,4 punkti spēlē un 1,6 rezultatīvas piespēles.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss