40 EUR bezriska likme
Saņemt

CSKA nesaista nākotni ar Džeimsa atgriešanos

Maiks Džeimss, likmetv
18. maijs, 2021, 12:29
Maiks Džeimss | Foto: Eurohoops

Parādījusies informācija par Krievijas basketbola kluba Maskavas CSKA turpmākajiem plāniem ar amerikāni Maiku Džeimsu, vēsta portāls “Eurohoop”.

CSKA uzskata, ka pēc sezonas noslēgšanas “Nets” rindās, amerikānis arī nākamo sezonu pavadīs Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA). Tas nozīmētu, ka basketbolists nenonāks nevienā no “armijnieku” konkurentiem.

Ja tas piepildīsies, Krievijas galvaspilsētas vienība vēlas lauzt līgumu ar spēlētāju, saglabājot daļu vai pilnīgi visu summu, kas paredzēta amerikāņa līgumā. Džeimsam līdz 2023. gadam pienāktos vēl 5 miljoni ASV dolāru.

CSKA pirms dažām dienām pagarināja līgumu ar galveno treneri Dimitri Itoudi. Tieši grieķu speciālista un spēlētāja nesaskaņu dēļ Džeimss tika izsvītrots no komandas pieteikuma un vēlāk klubs basketbolistam ļāva sezonu noslēgt Bruklinas “Nets” rindās.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis