40 EUR bezriska likme
Saņemt

CSKA kļūst par Vienotās līgas čempioniem

Jānis Strēlnieks, likmetv
10. jūnijs, 2021, 21:59
Jānis Strēlnieks | Foto: Maskavas CSKA

Latvijas basketbolista Maskavas CSK pārstāvētā Krievijas komanda Maskavas CSKA ceturtdien triumfēja Vienotās līgas turnīrā.

CSKA finālsērijas trešajā spēlē mājās ar rezultātu 89:81 (29:24, 23:16, 25:26, 12:15) pieveica Kazaņas “Unics” un sērijā līdz trim uzvarām guva virsroku ar 3-0.

Strēlnieks no CSKA pieteikuma Vienotajā līgā tika izņemts martā un kopš tā laika nav atgriezies sastāvā.

Maskaviešiem ar 19 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām atzīmējās Tornike Šengelija, 18 punkti un piecas rezultatīvas piespēles bija Vilam Klaibērnam, bet 17 punktus guva Daniels Hekets.

Pretiniekiem 25 punkti un 11 bumbas zem groziem bija Džonam Braunam.

Tāpat kā iepriekšējā sezonā, arī šajā regulārajā turnīrā startēja 13 komandas – deviņas no Krievijas, kā arī pa vienai vienībai no Igaunijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Polijas. Otro sezonu pēc kārtas turnīrā nepiedalījās “VEF Rīga” komanda.

2019./2020.gada līgas sezona sezona priekšlaicīgi noslēdzās koronavīrusa radītās pandēmijas dēļ, čempionu nenoskaidrojot. Čempionāta pārtraukšanas brīdī pirmajā vietā bija Maskavas apgabala “Himki”, bet otro vietu ieņēma Maskavas CSKA.

Kopš 2011./12.gada sezonas CSKA Vienotajā līgā ne reizi nav zaudējusi čempiones godu.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis