“City” un “Liverpool” jānosargā iegūtais pārsvars

Mančestras "City", likmetv
12. aprīlis, 2022, 12:13

Ar divām spēlēm trešdienas vakarā noslēgsies UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēles. Plkst. 22:00 Madridē vietējā “Atletico” tiksies ar Mančestras “City”, bet tajā pašā laikā Liverpūlē bumbu vārtos centīsies raidīt “Liverpool” un Lisabonas “Benfica”.

“Atletico” – “City”

Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē rezultatīvs futbols nebija. Ilgu laiku rezultāts turējās 0:0, bet otrā puslaika vidū Kevins De Breine izvirzīja vadībā Mančestru, tādam rezultātam arī esot pēc pirmās spēles – 1:0. “City” dominēja laukumā, un “Atletico” to vien darīja, kā aizsargājās, par ko liecina ne tikai bumbas kontrole 29% apmērā, bet arī neviens (!!!) izdarītais sitiens.

“Atletico” bija visas iespējas atgūt vārtu garšu nedēļas nogalē, kad Spānijas čempionāta ietvaros bija jāspēlē pret “Mallorca”. Komanda kontrolēja vairāk bumbu, bet vārtu virzienā bumba lidoja tikai vienreiz. “Mallorca” realizēja 11 metru sitienu un izcīnīja panākumu ar 1:0. “City” nevarēja atvilkt elpu, jo Premjerlīgas līderei bija jāspēlē ar otrajā vietā esošo “Liverpool”, un komandas vienu no otras šķīra tikai punkts. Rezultatīvā futbolā uzvarētājs netika noskaidrots (2:2), līdz ar to “City” gaida ļoti saspringts sezonas turpinājums.

Bukmeikeru vērtējumā “City” ir favorīte ar koeficientu 1,82. Iespēja, ka mačs noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 3,65, bet “Atletico” uzvaras koeficients ir 4,95. Interesanti, ka koeficients uz “City” triumfu sērijā ir tikai 1,10.

“Liverpool” – “Benfica”

Pagājušajā nedēļā Liverpūle ielika labus pamatus iekļūšanai pusfinālā. Pirmo 34 minūšu laikā “Liverpool” guva divus vārtus, otrā puslaika sākumā “Benfica” vienus atguva, bet pašās beigās “Liverpool” bija precīza arī trešo reizi. Liverpūle nedēļas nogalē, kā jau rakstīts dažas rindkopas augstāk, spēlēja neizšķirti ar “City”, bet “Benfica” Portugāles čempionātā izcīnīja uzvaru ar 3:1.

“Liverpool” bija favorīte jau pirms pirmā mača, bet tagad komandas uzvaru summā var apšaubīt tikai retais. Bukmeikeri piedāvā koeficientu 1,28 uz “Liverpool” uzvaru arī trešdienas vakarā, kamēr uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 6,25. Cilvēki, kas tic “Benfica” spējām, var uzlikt uz Portugāles komandas uzvaru – koeficients 11.