40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Canucks” spēlētājs apsūdzēts par seksuālu uzmākšanos

Džeiks Virtanens, likmetv
1. maijs, 2021, 22:04
Džeiks Virtanens | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras “Canucks” uzbrucējs Džeiks Virtanens apvainots par seksuālu uzmākšanos.

Par apsūdzētāju kļuvusi kāda meitene, kas apgalvo, ka tas ir noticis 2017. gadā, ziņo “Vancouver is Awesome”. Pats 24 gadus vecais hokejists atteicies komentēt notikušo.

Pēc cietušās puses apgalvotā, Virtanens meiteni esot aizvedis uz kādu viesnīcu 2017. gada septembrī, kur viņai uzmācies. Klubs paziņojis, ka zina par apsūdzībām, tomēr, no tālākiem komentāriem līdzīgi kā hokejists atsakās.

Džeiks Virtanens šajā NHL sezonā ir piedalījies 38 spēlēs “Canucks” rindās, kurās guvis piecus punktus, visus gūstot ar precīzu metienu. Vankūveras vienība ir vienīgā NHL komanda, kurā uzbrucējs spēlējis. Savā karjerā spēcīgākajā līgā viņam 317 regulārās sezonas spēlēs 100 punkti (55+45). Tikmēr, 16 izslēgšanas spēlēs spēlētājs guvis trīs punktus, divas reizes pārspējot pretinieku vārtsargu un reizi precīzi asistējot.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis