40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Barcelona”, visticamāk, atvadīsies no galvenā trenera

Ronalds Kūmans, likmetv
17. maijs, 2021, 11:34
Ronalds Kūmans | Foto: SportsZion

Viena no Spānijas spēcīgākajām futbola vienībām “Barcelona”, pēc šīs sezonas varētu atbrīvoties no galvenā trenera Ronalda Kūmana pakalpojumiem, ziņo “Mundo Deportivo”.

Tiek vēstīts, ka par 99% holandieši speciālists vairs nebūs “pie stūres” Katalonijas vienībai nākamajā sezonā, neskatoties uz to, ka līgums ar treneri ir noslēgts līdz 2022. gadam. Veids, kā Kūmans var saglabāt savu pozīciju ir, ja kluba vadībai neizdosies viņam atrast pienācīgu aizvietotāju.

Nīderlandietis vada “Barcelona” kopš 2020. gada augusta. Sezona katalāņiem ne pavisam nav izdevusies. La Liga klubs atrodas trešajā pozīcijā rādot ļoti nepārliecinošu sniegumu un vakar pēc apkaunojošas 1:2 neveiksmes pret “Celta Vigo”, zaudēja jebkādas cerības iegūt Spānijas titulu vai sudraba godalgas.

UEFA Čempionu līgā komanda izstājās jau astotdaļfinālā, kad divu spēļu summā piekāpās PSG.

Standings provided by Sofascore
Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis