Bļugeram vēl viens kautiņš NHL spēlē (VIDEO)

Teodors Bļugers pret Brendonu Dilanu, likmetv
2. maijs, 2021, 9:52
Teodors Bļugers pret Brendonu Dilanu | Foto: Geoff Burke-USA TODAY Sports

Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” Austrumu divīzijas līdervienību duelī viesos ar 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) uzvarēja Vašingtonas “Capitals”.

Bļugers nospēlēja 12 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja piecas soda minūtes par kaušanos un uzvarēja trīs no deviņiem iemetieniem, spēli noslēgdams ar neitrālu lietderības koeficientu.

Trešā perioda vidū pēc tiesneša svilpes konflikts izcēlās starp Bļugeru un Brendanu Dilonu. Pēc nelielas vārdu apmaiņas abi hokejisti nolēma nomest cimdus, taču Bļugers sitienus tikai uzņēma, nevis raidīja Dilona virzienā.

Divus vārtus uzvarētāju labā guva Braiens Rasts, bet vēl reizi izcēlās pieredzējušais Džefs Kārters.

Ar 71 punktu 52 spēlēs ir līdere Austrumu divīzijā un jau ir nodrošinājusi sev vietu izslēgšanas spēlēs.