40 EUR bezriska likme
Saņemt

Bijušais Miami “Heat” spēlētājs pielīdzina Stefanu Kariju agrākajai “Lakers” leģendai

Kriss Bošs, likmetv
19. maijs, 2021, 10:38
Kriss Bošs | Foto: CBC

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) viena no bijušajām zvaigznēm, Kriss Bošs, izteicis savu viedokli par Goldensteitas “Warriors” līderi Stefanu Kariju.

Bijušais basketbolists atļāvies Kariju pielīdzināt Kobem Braientam: “Tas, kā Karijs spēlē pēdējos mēnešos man atgādina Kobi 2006. gadā.”

“Viņš iemet fantastiskus metienus, nekad neesmu redzējis ko līdzīgu. Viņš ir savas lietas profesionālis. Pie tam, viņš nav egoistisks, viņš saspēlējas ar visiem komandas biedriem. Varētu pat teikt, ka puisim patīk ar viņiem spēlēt,” viedokli par basketbolistu noslēdza Bošs.

63 aizvadītos regulārās sezonas mačos Stefans vidēji guvis 32 punktus, izcīnījis 5,5 atlēkušās bumbas un 5,8 reizes rezultatīvi piespēlējis saviem komandas biedriem.

Goldensteitas vienība naktī uz ceturtdienu aizvadīs pirmo “play-in” maču, tajā pretim stāsies pašreizējie NBA čempioni, Losandželosas “Lakers” ar Lebronu Džeimsu un Entoniju Deivisu ierindā. Spēle sāksies 5:00 pēc Latvijas laika.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis