Balcers un Sanhosē “Sharks” nespēj pārtraukt zaudējumu sēriju (VIDEO)

Rūdolfs Balcers, likmetv
17. aprīlis, 2021, 8:24
Rūdolfs Balcers | Foto: Photo by Brandon Magnus/NHL Media Day

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers kopā ar Sanhosē “Sharks” komandu piektdien piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē.

“Sharks” viesos ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) atzina Minesotas “Wild” pārākumu un cieta ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Jau ceturtajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Tomāšs Hertls, bet pirmā perioda vidū Niks Bonīno atjaunoja līdzsvaru uz rezultāta tablo. Otrās trešdaļas sākumā Matss Dzukarello un Zeks Periss 65 sekunžu laikā guva divus vārtus un panāca mājiniekiem vadību, bet trešā nogriežņa 14.minūtē Evanders Keins samazināja “Wild” hokejistu pārsvaru.

Rūdolfs Balcers kopā ar Sanhosē “Sharks” komandu piektdien piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē.Wild” nomināli ceturtais uzbrucēju virknējums – Bonīno, Periss un Niko Šturms – pēdējās divās spēlēs guvis četrus vārtus vienādos sastāvos.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 10 sekundes, no tām 51 sekundi paša nopelnītajā vairākumā un 35 sekundes mazākumā. Liepājnieks divreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, pārtvēra vienu piespēli un dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu uzbrucējs šosezon 28 spēlēs guvis sešus vārtus, septiņreiz rezultatīvi piespēlējis un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Sharks” ar 40 punktiem 43 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu divīzijā, labāko četriniekam zaudējot četrus punktus, kamēr “Wild” ar 55 punktiem 42 dueļos ir trešā.

Sestdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 16.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.