Balceru nevarēs iegūt paplašināšanas draftā

LETA 22.06.21, 11:19

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers nebūs viens pieejamajiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Sanhosē “Sharks” hokejistiem paplašināšanās draftā, kurā sev sastāvu komplektēs jaunpienācēja Sietlas “Kraken”, vēsta laikraksta “The Mercury News” žurnālists Kērtiss Pašelka.

NHL paplašināšanās drafts paredzēts 21.jūlijā. Tajā izvēles tiesības būs vienīgi jaunpienācējai “Kraken”. Pārējie klubi varēs aizsargāt septiņus uzbrucējus, trīs aizsargus un vienu vārtsargu vai astoņus hokejistus, neatkarīgi no viņu ieņemtās pozīcijas laukumā.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Tāpat starp šiem hokejistiem nedrīkst būt tādi, kuri pēdējo divu sezonu laikā nav aizvadījuši vismaz 70 spēles vai pagājušajā nospēlējuši mazāk par 40 mačiem. Visiem hokejistiem, kuri netiek aizsargāti, ir jābūt parakstītam līgumam ar “Sharks”.

Pašelka ziņo, ka “Sharks” jāparaksta vēl viens līgums ar kādu no hokejistiem, lai atbilstu paplašināšanās drafta kritērijiem. Nesen līgums parakstīts ar uzbrucēju Metu Nieto, bet nākamie varētu būt Raiens Donato un Dilans Geimbrels.

Gadījumā, ja “Sharks” mēneša laikā nemainīs savu taktiku paplašināšanās draftā, “Kraken” pavisam noteikti nevarēs tikt pie Logana Kutirē, Evandera Keina, Tīmo Meiera, Tomāša Hertla, Kevina Labanca, Balcera un Džonatana Dahlēna.

Balceram pēc šīs sezonas noslēdzās pašreizējais līgums. Viņš patlaban ir ierobežoti brīvā aģenta statusā.

“Sharks” šosezon Rietumu divīzijā astoņu komandu konkurencē ieņēma septīto vietu un neiekļuva izslēgšanas spēlēs.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT