40 EUR bezriska likme
Saņemt

Balceru nevarēs iegūt paplašināšanas draftā

Rūdolfs Balcers, likmetv
22. jūnijs, 2021, 11:19
Rūdolfs Balcers | Foto: TT NYHETSBYRÅN

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers nebūs viens pieejamajiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Sanhosē “Sharks” hokejistiem paplašināšanās draftā, kurā sev sastāvu komplektēs jaunpienācēja Sietlas “Kraken”, vēsta laikraksta “The Mercury News” žurnālists Kērtiss Pašelka.

NHL paplašināšanās drafts paredzēts 21.jūlijā. Tajā izvēles tiesības būs vienīgi jaunpienācējai “Kraken”. Pārējie klubi varēs aizsargāt septiņus uzbrucējus, trīs aizsargus un vienu vārtsargu vai astoņus hokejistus, neatkarīgi no viņu ieņemtās pozīcijas laukumā.

Tāpat starp šiem hokejistiem nedrīkst būt tādi, kuri pēdējo divu sezonu laikā nav aizvadījuši vismaz 70 spēles vai pagājušajā nospēlējuši mazāk par 40 mačiem. Visiem hokejistiem, kuri netiek aizsargāti, ir jābūt parakstītam līgumam ar “Sharks”.

Pašelka ziņo, ka “Sharks” jāparaksta vēl viens līgums ar kādu no hokejistiem, lai atbilstu paplašināšanās drafta kritērijiem. Nesen līgums parakstīts ar uzbrucēju Metu Nieto, bet nākamie varētu būt Raiens Donato un Dilans Geimbrels.

Gadījumā, ja “Sharks” mēneša laikā nemainīs savu taktiku paplašināšanās draftā, “Kraken” pavisam noteikti nevarēs tikt pie Logana Kutirē, Evandera Keina, Tīmo Meiera, Tomāša Hertla, Kevina Labanca, Balcera un Džonatana Dahlēna.

Balceram pēc šīs sezonas noslēdzās pašreizējais līgums. Viņš patlaban ir ierobežoti brīvā aģenta statusā.

“Sharks” šosezon Rietumu divīzijā astoņu komandu konkurencē ieņēma septīto vietu un neiekļuva izslēgšanas spēlēs.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis