Balceram katastrofāls “+/-” rādītājs (VIDEO)

Rūdolfs Balcers, likmetv
2. maijs, 2021, 10:00
Rūdolfs Balcers | Foto: TT NYHETSBYRÅN

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” viesos ar 3:4 (0:0, 1:2, 2:2) zaudēja Kolorādo “Avalanche”.

Balcers laukumā pavadīja 12 minūtes un 19 sekundes, no kurām sešas sekundes nospēlēja mazākumā. Viņš pielietoja vienu spēka paņēmienu, divreiz bloķēja metienu, reizi atbruņoja pretinieku no ripas, nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar sliktāko lietderības koeficientu komandā -4.

Tomāšs Hertls un Aleksandrs Barabanovs šajā spēlē izcēlās ar 1+1. “Avalanche” rindās vārti un rezultatīva piespēle Neitanam Makinonam un Miko Rantanenam, bet divas piespēles nopelnīja Konors Timinss.

“Sharks” ar 45 punktiem 51 spēlēs Rietumu divīzijā ieņem sesto vietu.

Visbeidzot Bufalo “Sabres”, kurai šosezon kājas muskuļa savainojuma dēļ nevar palīdzēt Zemgus Girgensons, viesos ar 2:6 (1:2, 0:1, 1:3) zaudēja Bostonas “Bruins”.

Divas rezultatīvas piespēles “Sabres” komandā Keisijam Mitelstadam, bet otrā laukuma pusē “hat-trick” Kreigam Smitam, Davidam Krejči trīs rezultatīvas piespēles, par vienu mazāk nopelnīja Teilors Hols, bet 1+1 iekrāja Niks Ričijs.

“Sabres” ar 33 punktiem 52 spēlēs Austrumu divīzijā ir pēdējā jeb astotā.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 16.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.