“Avangard” neatrod variantus pret CSKA

Bobs Hārtlijs, likmetv
20. aprīlis, 2021, 22:46
Bobs Hārtlijs | Foto: KHL.ru

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas “Avangard” otrdien zaudēja otrajā Gagarina kausa fināla spēlē.

“Avangard” Maskavā ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) piekāpās Maskavas CSKA komandai, kurā par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs.

Sērijā rezultāts kļuva 1-1.

26.minūtē mājiniekus vairākumā vadībā izvirzīja Maksims Šalunovs. 44.minūtē 2:0 panāca Antons Sļepiševs, bet 48.minūtē Aleksandrs Popovs fiksēja galarezultātu.

Lars Juhansons CSKA vārtos atvairīja visus 16 Omskas hokejistu metienus.

Nākamā cīņa sērijā notiks ceturtdien Balašihā.

“Avangard” Austrumu grupas finālā ar 4-3 pārspēja Kazaņas “Ak Bars”, bet Rietumu grupas finālā CSKA ar 4-2 uzvarēja Sanktpēterburgas SKA.

Visas četras komandas regulārajā čempionātā savās konferencēs ieņēma pirmās divas pozīcijas.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas – 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.