40 EUR bezriska likme
Saņemt

Austrijas izlases uzbrucējs saņem diskvalifikāciju par savu rīcību (VIDEO)

Dāvids Alaba un Marko Arnautovičs, likmetv
16. jūnijs, 2021, 18:09
Dāvids Alaba un Marko Arnautovičs | Foto: DW

Starptautiskā Eiropas futbola asociācija (UEFA) nolēmusi Austrijas futbolistam Marko Arnautovičam piespriest vienas spēles diskvalifikāciju par savu rīcību pēc vārtu guvuma ar Ziemeļmaķedoniju Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Spēlētājam nāksies izlaist savas izlases maču pret Nīderlandes pārstāvjiem. Uzbrucēja rīcība uzskatīta par “cita spēlētāja aizvainojošu”.

Mačā pret Ziemeļmaķedoniju, kurā Austrijas valstsvienība svinēja panākumu ar rezultātu 3:1, Arnautovičs guva savas vienības trešos vārtus. Pēc tā futbolists ar vārdiem aizskāra pretinieku spēlētāju Egzonu Beitulaju, kuram ir albāņu saknes.

Austrijas izlases uzbrucējam ir serbu saknes, bet starp serbiem un albāņiem ir milzīgs konflikts, kurš iesaistīts arī šajā spēlē. Tiek vēstīts, ka futbolists savam oponentam esot draudējis seksuāli izrēķināties ar viņa albāņu māti.

Austrija savu mākamo maču Eiropas futbola čempionātā aizvadīs pret Nīderlandi, bet Ziemeļmaķedonija spēkosies ar Ukrainu. Abi dueļi risināsies 17. jūnijā.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis