40 EUR bezriska likme
Saņemt

Apskatnieks vēsta, ka par Porziņģi ir interese no NBA kluba

Kristaps Porziņģis, likmetv
15. jūnijs, 2021, 13:21
Kristaps Porziņģis | Foto: Dalasas "Mavericks"

“NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs informējis, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Šarlotas “Hornets” savā īpašumā vēlas iegūt latviešu basketbolistu Kristapu Porziņģi.

Šarlotas vienībai šosezon pēc ilgāka pārtraukuma nedaudz pietrūka, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, “play-in” mačā piekāpjoties Indianas “Pacers” basketbolistiem.

“Par nākamo soli kluba attīstībā ir kļuvusi vēlme iegūt kādu spēlētāju, kurš palīdzētu tikt vēl tālāk un lielisks variants ir Dalasas “Mavericks” basketbolists Kristaps Porziņģis.” ziņo apskatnieks.

Liepājnieks aizvadīja ļoti nestabilu sezonu, īpaši izslēgšanas spēlēs, kur viņa loma kļuva krietni mazāka. Porziņģis aizvadītajā regulārajā sezonā sakrāja 20,1 punktu, izcīnīja 8,9 atlēkušās bumbas un 1,3 reizes bloķēja pretinieku metienus. Izslēgšanas spēlēs statistika kļuva krietni pieticīgāka, spējot vidēji gūt vien 13,1 punktu, zem groziem iecīnīt 5,4 bumbas un 0,7 reizes bloķēt pretiniekus.

Visas sezonas garumā latvieti apvijušas arī runas par nesaskaņām ar superzvaigzni Luku Dončiču.

“Hornets” rindās basketbolists spētu dot lielāku spēku uzbrukumā, sadarbībā ar Lamelo Bolu un Teriju Rozieru. Meisijs gan domā, ka no viņa nebūtu tik liels pienesums aizsardzībā, cik klubs vēlētos, taču tas nemaina faktu, ka viņš ļoti palīdzētu.

Basketbolistam gan vēl ir līgums ar Dalasas “Mavericks” un vēl ir iespējami vairāki varianti, kas ar 221 centimetru garo spēlētāju notiks nākotnē.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss