Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ābols turpina būt rezultatīvs spēcīgajā Zviedrijas čempionātā

Rodrigo Ābols, likmetv
3. aprīlis, 2021, 20:20
Rodrigo Ābols | Foto: "Orebro"

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien guva vārtus pēdējā Zviedrijas hokeja čempionāta (SHL) pamatturnīra spēlē, viņa pārstāvētajai “Orebro” komandai piedzīvojot neveiksmi savā laukumā.

Erebrū hokejisti mājās ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) piekāpās “Farjestad” komandai.

Ābols vārtus guva 51.minūtē, kad rezultāts jau bija 0:3.

Viņš uz ledus pavadīja 16 minūtes un 31 sekundi, četrreiz meta pa vārtiem un uzvarēja 45,45% iemetienu.

Ābols šajā sezonā 47 spēlēs guvis 20 vārtus un 15 reizes rezultatīvi piespēlējis. Viņš ir savas komandas labākais vārtu guvējs un trešais rezultatīvākais hokejists.

Visu laiku labākais Latvijas hokejistu sniegums Zviedrijas augstākajā līgā ir Aleksandram Beļavskim, kurš 2000./2001.gada sezonā guva 21 vārtus.

“Orebro” ar 87 punktiem 52 spēlēs Zviedrijas čempionātā ieņēma sesto vietu, iekļūstot “play-off” turnīra ceturtdaļfinālā.

Janvārī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” ievietoja Ābolu neaizsargāto spēlētāju sarakstā, no kura latvieti neizvēlējās neviena cita NHL vienība.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss