40 EUR bezriska likme
Saņemt

“IEM Katowice” 2022: likmes, prognozes un koeficienti

IEM Katowice, likmetv
23. janvāris, 2022, 16:35

Viens no svarīgākajiem e-sporta turnīriem šogad risināsies no 15. līdz 27. februārim Polijas pilsētā Katovicē – “IEM Katowice”! 24 “Counter Strike: Global Offensive” komandas savā starpā sadalīs vienu miljonu ASV dolāru, līdz ar to skaidrs, ka cīņa būs ļoti sīva un nežēlīga. Turnīrā piedalīsies arī Latvijas CS:GO spēlētāji.

Dalībnieki un izspēles formāts

Pirms turnīra jau zināmas astoņas komandas, kuras garantējušas vietu turnīrā – “Natus Vincere”, “Gambit Esports”, “G2 Esports”, “Team Vitality”, “Heroic”, “Virtus.pro”, “FURIA Esports” un “Team Liquid”. Pirmās sešas komandas ir no Eiropas, kamēr pārējās divas ir Ziemeļamerikas pārstāves. Pamatturnīrā iekļūs vēl astoņas vienības, bet tām vietu būs jāizcīna īpašā “play-in” turnīrā.

16 pamatturnīra komandas tiks sadalītas divās grupās, aizvadot mačus pēc zara principa – tālāk tiek tā, kura pirmā izcīna divas uzvaras. No katras grupas pa trim komandām iekļūs izslēgšanas spēlēs, pirmajām divām automātiski garantējot vietu pusfinālā. Visi mači risināsies sērijā līdz divām uzvarām, bet lielajā finālā vajadzēs jau trīs panākumus.

Latviju Katovicē pārstāvēs Mareks “Yekindar” Gaļinskis no “Virtus.pro” komandas. Jāpiemin, ka pavisam nesen “Yekindar” tika atzīts par astoto labāko CS:GO spēlētāju pasaulē. Pasaules labāko spēlētāju TOP20 ievada otrs latvietis Helvijs “broky” Saukants, kurš pārstāv “FaZe Clan”, taču šī komanda piedalīsies “play-in” turnīrā, tādējādi vieta starp labākajām 16 vēl nav garantēta.

Kur skatīties

Visi, kuri vēlas redzēt sacensības no Katovices, būs to iespējams darīt, apmeklējot organizatoru oficiālo “Twitch” kanālu.

Balvu fonds

Turnīra kopējais balvu fonds ir viens miljons ASV dolāru. Protams, ka lielāko daļu saņems uzvarētāji, kuru rīcībā nonāks 400 tūkstoši, kamēr otrās vietas ieguvēji nopelnīs 180 tūkstošus. Trešās un ceturtās vietas ieguvēji tiks pie 80 tūkstošiem, kamēr komandas, kuras iekļūs izslēgšanas spēlēs, taču nekvalificēsies pusfinālam, saņems pa 40 tūkstošiem. Arī komandas, kuras paliks pēdējās četrās vietās (21.-24.), nepaliks bešā, bet katra tiks pie divarpus tūkstošiem.

Favorīti

Pirms turnīra sākuma bukmeikeri izlikuši savas prognozes par “IEM Katowice” iznākumu, un kā favorīti ir “Navi” ar koeficientu 1,90. Otrajā vietā ar koeficientu 4,50 atrodas “Gambit”, trešie ir “G2” ar 6,50, savukārt “Yekindar” pārstāvētās komandas “Virtus.pro” izredzes uz pirmo vietu novērtētas ar koeficientu 11,00, kamēr uz “broky” komandas “FaZe Clan” triumfu var uzlikt ar koeficientu 19,00.

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss