Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: slikti spēlējošā “Ventspils” pret “Metta”

Ventspils, 16:00 @ 01.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vienā no divām futbola Virslīgas sestdienas spēlēm FK “Ventspils” tiksies ar FK “Metta”. Kurzemes komanda piecās spēlēs izcīnījusi tikai punktu, šobrīd atrodoties priekšpēdējā vietā, savukārt rīdziniekiem sešos mačos trīs punkti un 7. pozīcija tabulā.

FK “Ventspils” sezonas sākums ir ļoti neveiksmīgs – bez izcīnīta punkta komandai ir tikai vieni gūti vārti, daži jauni antirekordi, tāpat piemeklējušas dažādas iekšējās problēmas, jo kluba prezidents vēlas atstāt komandu, kā arī netiek izmaksātas algas. Ventspilniekiem ir jauns treneris un jaunas shēmas, sastāvs paliks aptuveni tāds pats, taču mehānisms nebūs ieļļots.

Lai gan FK “Metta” ir tikai par diviem punktiem vairāk, komanda pēdējās trīs spēlēs pēc kārtas spēlējusi neizšķirti pret pagājušās sezonas trīs labākajām vienībām jeb “Riga” FC, RFS un “Valmiera” FC, līdz ar to komandā valda ļoti labs mikroklimats. Visa turnīra rezultatīvākais spēlētājs ir “Metta” futbolists Junusa Muritala, kurš guvis piecus vārtus.

Prognozēju, ka “Metta” nepiedzīvos zaudējumu (likme bez neizšķirta).

Prognoze neprecīza: FK “Ventspils” uzvara 5:2 (3:1)

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: FK "Metta" likme bez neizšķirta
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84