Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: lai notiek sensācija!

Rīga, 20:15 @ 21.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pasaules čempionāts ir klāt! Turnīra pirmajā dienā Latvijas hokeja izlase tiksies ar Kanādas valstsvienību. B grupā vēl ir Somija, Vācija, Itālija, Kazahstāna, Norvēģija un ASV.

Pilnīgi noteikti, ka neatkārtosies 2006. gada notikumi, kad Kanāda sagrāva Latviju ar 11:0. Uz Rīgu Kanāda nav ieradusies pašā spēcīgākajā sastāvā, tās rindās ir vairāki jaunie hokejisti, kā arī daudzi, kam ir ko pierādīt. Latviešiem čempionātā spēlēs daudzi pieredzējuši hokejisti, kuriem ir laba savstarpējā ķīmija, un tas ir viens no mūsējo plusiem.

Vēl viens trumpis Latvijai ir Bobs Hārtlijs, par kura izcīnītajiem tituliem nav pat vērts runāt, turklāt speciālistam ir ļoti labas motivēšanas dotības. Tāpat Hārtlijs ļoti labi pārzina Kanādas hokeja virtuvi, spējot sniegt papildu motivāciju arī latviešiem, lai gan mūsējiem motivācijas līmenis jau tā ir augsts.

Tāpat kā Latvijai, arī Kanādai ir laba vārtsargu līnija, un par Ziemeļamerikāņu vārtu drošību rūpēsies Arizonas “Coyotes” pārstāvis, taču Rīgā ir lielais laukums, kam mūsējie ir labāk adaptējušies.

Kanādieši varētu būt ātrāki un pārāki spēka spēlē, bet paredzu, ka mačā komandas demonstrēs piesardzīgu hokeju un daudz vārtu nebūs, kā nekā šis ir tikai turnīra sākums, bet priekšā vēl daudz maču.

Esmu optimists un prognozēju, ka Latvija pārsteigs, uz emocijām izcīnot uzvaru, ja ne pamatlaikā, tad papildlaikā vai bullīšos.

Prognoze precīza: Latvijas uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Latvijas izlases uzvara, ieskaitot papildlaiku
KategorijaHokejs
Koeficients4.40
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25