5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Kirjoss un Opelka spēlēs gari

Toronto, 3:30 @ 10.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Toronto ATP turnīra 1. kārtā duelēsies Austrālijas tenisists Niks Kirjoss un ASV pārstāvis Reilijs Opelka. Labāka situācija rangā ir Opelkam, kurš atrodas 32. pozīcijā, savukārt Kirjoss ierindojas starp labākajiem 80 tenisistiem.

Nespēlējis četrus mēnešus, Kirjoss pamazām sāk atkal uzņemt formu, taču skaidras atbildes par to, kad viņš būs augstākajā punktā, nav. Līdz šim viņš spēlējis ļoti nestabili, tāpēc runāt par viņa iespējām Toronto ir visai nevajadzīgi, jo pagājušajā nedēļā Vašingtonā austrālietis zaudēja jau pirmajā mačā.

Opelka turpina mocīties ar savas spēles atrašanu uz “hard” seguma. Viņam ir laba serve, taču tā pēdējā laikā nav ļoti palīdzējusi. Visai pārsteidzoši, bet labākais sniegums šosezon ticis demonstrēts uz māla, kur amerikānim izdevās sasniegt pusfinālu Romā, bet “French Open” aizkļūts līdz 3. kārtai.

Arī Kirjosa serve ir visai spēcīga, kas nozīmē to, ka mačs varētu ieilgt. Interesanti, ka visos piecos pēdējos mačos ar Opelkas dalību bija vismaz viens taibreiks, tāpēc prognozēju, ka šajā spēlē būs vairāk par 25,5 geimiem.

Prognoze precīza: Opelkas uzvara 4:6, 7:6(4), 6:4

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 25,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.81
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT