Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Karacevs pret Danu Evansu Dubaijā

Dubaija, 11:00 @ 16.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ATP Dubaijas 500 punktu turnīra ietvaros viens otram pretī stāsies tenisa jaunās zvaigznes.

Aslans Karacevs – tenisists no Krievijas, kurš visus pārsteidza ar nokļūšanu no Austrālijas Open 2021 kvalifikācijas līdz pat pusfinālam . Tenisists šajā sezonā ir zaudējis tikai divas reizes, turklāt pret tenisa grandiem Novaku Džokoviču un Dominiku Tīmu.

Dubaijas turnīra 1/16 finālos Aslans tiksies ar angli Danu (Danielu) Evansu. Tāpat kā Karacevs, arī Evanss šogad aizvada savu labāko sezonu. Tenisists sezonas sākumā uzvarēja savu pirmo ATP turnīru Melburnā, bet netika tālāk par Austrālijas Open turnīra pirmo kārtu.

Abi tenisisti vēl ne reizi nav spēlējuši savā starpā, taču tieši Karaceva agresīvā spēle sagādās grūtības Evansam atsisties un piespiedīs angli pieļaut izšķirošas kļūdas.

Prognoze precīza: Karacevs uzvar ar 6:4, 4:6, 6:4

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Karaceva uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Rihards Emuliņš, eksperts, likme.tv
Latvijas čempions tenisā
Rihards ir spējis iekļūt ATP reitingā, pārstāvējis Latvijas izlasi Deivisa kausa izcīņā, uzvarējis Latvijas čempionātā, kā arī kļuvis par BUCS (British Universities and Colleges Sport) līgas čempionu University of Stirling sastāvā un ir šī brīža 5. vietas īpašnieks Latvijas tenisa reitingā. Šobrīd Rihards ir ne tikai tenisa treneris, bet arī raidījuma ‘’Tenisamānija’’ vadītājs, mājas lapas webtennistraining.com izveidotājs un tenisa grāmatas "Shortcut To Success" autors.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes3
Precīzas1
Zaudētas1
Atgrieztas0
Peļņa:+1,11