Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Bundeslīgas karstāko komandu duelis

Hamburga, 21:30 @ 14.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vācijas basketbola Bundeslīgā trešdienas vakarā tiksies Hamburgas “Towers” un Oldenburgas “EWE Baskets”. Laukuma saimniece “Towers” pašreiz turnīra tabulā ar 18 uzvarām un deviņiem zaudējumiem ieņem 6. vietu, kamēr “EWE Baskets” rēķinā 21 uzvara un seši zaudējumi, līdz ar to atrodoties 4. pozīcijā.

“Towers” spēlē fenomenāli, jo izcīnītas uzvaras pēdējās astoņās spēlēs, turklāt divreiz pieveikta Eirolīgas komanda Berlīnes “Alba”, kā arī vienreiz – Minhenes “Bayern”. Hamburgas komanda ir ļoti tehniska, tās kodolu veidolu amerikāņu spēlētāji, kuri šosezon bijuši lieliski.

“EWE Baskets” ar tādu uzvaru sēriju nevar lepoties, taču pēdējās deviņās spēlēs triumfējusi septiņas reizes. Arī Oldenburgā ir labi leģionāri, tās kodols ir saglabājies jau no iepriekšējām sezonām, un viens no komandas balstiem ir 211cm garais Rašids Mahalbasičs.

Gaidāms ļoti interesants mačs, tiksies divas spēcīgas komandas, bet prognozēju, ka “Towers” turpinās uzvaru sēriju.

Prognoze precīza: “Towers” uzvara 80:74

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Towers" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.04
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes3
Precīzas0
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-3,00
Prognozes172
Precīzas78
Zaudētas94
Atgrieztas0
Peļņa:-4,89