Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Buccaneers” pret “Bills”

Tampabeja, 23:25 @ 12.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Nedēļas spēle NFL paredzēta Tampabejā, kur viesosies Bufalo “Bills”! Nevaru palaist garām likt likmi uz Breidija kungu. “Buccaneers” pašlaik ir diezgan stabilā 1. vietā NFL gūto punktu ziņā – vidēji 31,4 punkti. Breidija rokās ir atgriezušies visi ieroči, neskaitot Antonio Braunu – cilvēks problēma ir uztaisījis sev kārtējās galvassāpes un komandai palīdzēt nevarēs.

Taču uzbrukums nav apstājies – Gronkovskis ir atpakaļ ierindā, un mēs varēsim vērot leģendāro duetu darbībā. Aizsardzība gan Tampai ir NFL vidusdaļā, taču arī tai sāk lēnām parādīties atpakaļ pamatsastāva spēlētāji.

Šajā spēlē gan uzskatu, ka uzvarētas likmes pamats būs briesmīgais “Bills” uzbrukums. Lai arī ir spēles, kur tas vēl izšauj, tas tomēr notiek pret vājām komandām, kur uzbrukums nespēj turēt bumbu, un Tampabeja noteikti nav šo komandu sarakstā. “Bills” ir tālu no tās formas, kuru no tās sagaidīja sezonas sākumā, un pēdējās nedēļas apstiprina komandas nestabilitāti. Aizsardzība gan turas NFL 1. vietā ielaisto punktu ziņā, taču šeit ļoti liela pateicība ir jāizsaka NFL kalendāram – tas ir daudz palīdzējis tikties ar vājiem uzbrukumiem.

Ja šajā spēlē nebūs vētras vai spēcīga lietus, uzskatu, ka tā būs lieliska apšaude, ko vērot svētdienas naktī, taču noteikti ar uzvaru no tās jāiziet “Buccaneers”.

Prognozēju Tampabejas uzvaru ar vismaz 3 punktiem (handikaps -3).

Prognoze precīza: “Buccaneers” uzvara 33:27

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Buccaneers" handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.86
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54