40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: ACB pastarīšu cīņa

Sansebastjāna, 21:45 @ 27.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Spānijas ACB līgā tiekas divas komandas, kuras cīnās par izdzīvošanu un palikšanu stiprāko sabiedrībā arī nākamajā sezonā. Sansebastjenas “Gipuzkoa” ieņem priekšpēdējo, 18.vietu, kamēr Latvijā labi zināmā Bilbao komanda ir pēdējā – 19.vietā.

Tomēr jāsaka, ka komandas turnīra tabulā atrodas ļoti tuvu, tādēļ pāris veiksmīgas vai neveiksmīgas spēles var apgriezt visu kājām gaisā.

Bilbao komanda ir zaudējusi sešas spēles pēc kārtas un ir sezonas negatīvais pārsteigums. Čempionātā komanda sakrājusi tikai četras uzvaras un viena no tām bijusi mājās tieši pret “Gipuzkoa“.

Redzams, ka bukmeikeri izredzes vērtē visai tuvu, tomēr uzskatu, ka šī būs spēle, kad Bilbao komanda beidzot pārtrauks savu zaudējumu sēriju. Jā, komanda ir slikti iesākusi gadu (astoņās spēlēs viena uzvara), tomēr tās sastāva meistarība un kvalitātes ir labākā līmenī un prognozēju, ka vismaz šajā spēlē komanda parādīs pārākumu. Ja Bilbao domā lauzt savu sezonu, tad tas ir jādara šovakar.

Prognoze precīza: “Bilbao” uzvara 97:74

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Bilbao Basket" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.86
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29