40 EUR bezriska likme
Saņemt

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Jaunais piedāvājums

Pafbet piedāvā Payback un Cashback bonusus!

Palielinoties online azartspēļu konkurencei, katrs online totalizators mēģina piedāvāt pēc iespējas pievilcīgāku reģistrēšanās jeb iepazīšanās bonusu. Šis bonuss kalpo par galveno motivāciju pievienoties konkrētajam online totalizatoram. Šādi bonusa veidi mēdz būt dažādi: naudas atmaksa, bezriska likmes vai apgrozījuma akcijas.

Kamēr vairākiem online totalizatoriem, Tev, lai saņemtu bonusu, ir jāveic bezriska likmes vai jāapgroza nauda, tad Pafbet tas ir pavisam vienkāršs, ērts un pats galvenais 100% garantēts bonuss – Iepazīšanās naudas bonuss un iknedēļas Cashback piedāvājums!

Tiklīdz būsi reģistrējies Pafbet, nekavējoties papildini savu Pafbet kontu par vismaz 10 EUR! Kad to būsi veicis, Pafbet dāvinās Tev 10 EUR īstu naudas iepazīšanās bonusu. Ar šiem 10 EUR Tu vari darīt ko vien gribi: palielini šo summu, veicot sporta likmes vai arī vienkārši pārskaiti to uz savu bankas kontu.

No sākuma šis bonuss var šķist ne visai vilinošs, taču ir vērts parēķināt:

Vidēji citos Latvijas online totalizatoros iepazīšanas bonuss ir noteikts skaits bezriska sporta likmes. Šo likmju zaudējuma gadījumā, Tu ne tikai zaudē iespēju tikt pie pozitīvas bilances, bet arī esi zaudējis pavadīto laiku – veicot likmi, gaidot notikuma beigas un izmaksājot naudu. Pafbet 10 EUR bonuss, savukārt, uzreiz ienāk Tavā spēļu kontā un šī nauda tiešām ir Tava, ar to vari rīkoties kā vien vēlies.

Lai izmaksātu šo bonusu, tam nav jāveic apgrozījums sporta likmēs, vari uzreiz doties uz izmaksu sadaļu un pārskaitīt šo summu uz savu bankas kontu, taču atceries, ka šis piedāvājums ir derigs tikai 7 dienas pēc reģistrācijas, kas nozīmē, ka iemaksa jāveic pēc iespējas ātrāk.

Pafbet Cashback jeb naudas atmaksa!

Papildus pirmās iemaksas bonusam, Pafbet visiem saviem klientiem, jau no reģistrēšanās mirkļa, piedāvā īpašu iespēju, kas ļaus jebkuram atgūt daļu no zaudējumiem.

Sporta likmes nekad nebūs 100% prognozējamas, būs momenti, kad Tava atbalstītā komanda neuzvarēs, spēlētājs neiemetīs pēdēju metienu vai arī vienkārši zvaigznes nebūs nostājušās kā vajag, kā rezultātā zaudēsi savas sporta prognozes. Taču ar Pafbet Cashback piedāvājumu, Tu veiksmīgi vari samazināt jebkādus iknedēļas zaudējumus – tas atmaksās daļu no Taviem nedēļas zaudējumiem.

Pafbet Cashback darbojas cauru gadu un tā aktīvais periods ir viena nedēļa: sākot no trešdienas 00:00 līdz otrdienas 23:59.

Lai kļūtu par Cashback piedāvājuma dalībnieku, nav nekur jāpiesākās, pietiek ar to, ka esi Pafbet klients, kurš veic likmes Pafbet totalizatorā.

Kā tas darbojas?

  • Reģistrējies
  • Veic savu pirmo Pafbet depozītu.
  • Saņem pirmās iemaksas bonusu.
  • Veic likmes Pafbet totalizatorā.
  • Gadījumā, ja akcijas nedēļas ietvaros, Tava kopējā spēlēšanas bilance būs mīnusā, saņemsi bonusa naudas atmaksu 15% apjomā no zaudējumiem.

Maksimālā Cashback atmaksas summa, ko vari saņemt ir 15 EUR, kas nozīmē, ka bonuss tiek aprēķināts no Tava nedēļas zaudējuma, kura maksimālais apjoms, no kura tiks aprēķinās bonuss, ir līdz 100 EUR. Ja Tavi zaudējumi būs lielāki, tad tik un tā saņemsi 15 EUR atmaksu.

Naudas atmaksas jeb Pafbet Cashback piedāvājumam nav derīguma termiņu. Šim piedāvājumam kvalificējas visi totalizatora klienti un tas ir spēkā uz mūžu. Tikai Pafbet Tu uz visiem laikiem vari samazināt savus zaudējumu!

Gribi reģistrēties un bonusu? SPIED ŠEIT

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu