Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Kā pēc iespējas ātrāk likt LIVE likmi. Vienkārši padomi

Live likmes, likme.tv

LIVE likmes ir īpašs derību noslēgšanas veids. Sekundes laikā ar LIVE likmi var zaudēt vai vinnēt lielu naudu. Viss atkarīgs no spēlētāja intuīcijas, mača gaitas un daudziem citiem faktoriem. Bet brīžiem svarīgākais ir tas, cik ātri likmi pieņem bukmeikers. Šajā materiālā pastāstīsim, kā izvairīties no pieciem-sešiem klikšķiem ar pēli pirms likmes noformēšanas. Ekonomējam laiku un, iespējams, arī naudu.

 

Likmes parametri

Bukmeikeru koeficienti, gluži kā citi likmju mainīgie parametri (vairāk/mazāk, handikapi), nav pastāvīgi. Pirms mača izmaiņas nav acīmredzamas, jo tās notiek periodiski un ar lieliem laika intervāliem. Viss mainās, kad mēs runājam par LIVE režīmu (likmes spēles gaitā), kad koeficientu svārstības notiek regulāri.

Visbiežāk koeficienti mainās tādos ātros sporta veidos kā basketbols, teniss, volejbols, UFC vai, piemēram, galda teniss.

Ja jums patīk veikt likmes internetā uz šiem sporta veidiem, tad jums noderēs mūsu padomi, kā visu izdarīt pēc iespējas ātrāk.

Mainīt iestatījumus vai likmes parametrus (dažādās mājaslapās ir dažādi nosaukumi) parasti var divās vietās:

  • Pašā likmes kartītē (vairumā gadījumu);
  • Savā spēlētāja kabinetā.

 

Piekrišana koeficientu izmaiņām

Vienkāršākais parametrs, ko varētu mainīt, ir piekrišana ar koeficientu izmaiņām. Šim parametram ir trīs varianti:

  • Pieņemt jebkādas koeficientu izmaiņas;
  • Pieņemt koeficientu izmaiņas tad, ja tie tiek palielināti;
  • Nepieņemt koeficientu izmaiņas.

 
Ne visi bukmeikeri piedāvā trīs variantus.

Piemērs:

Basketbola mača laikā vienai no komandām, uz kuras uzvaru piedāvā koeficientu 1,50, ir piecu punktu pārsvars. Spēlētājam ir uzstādīts parametrs par jebkādu koeficientu izmaiņu piekrišanu un viņš vēlas veikt likmi uz vadībā esošo klubu. Brīdī, kad spēlētājs to izdara, komanda ielaiž divus vai trīs punktus, un koeficients mainās, piemēram, no 1,50 līdz 1,60. Līdz ar to bukmeikeris pieņems likmi jau ar lielāku koeficientu.

Bet tas ir zars ar diviem galiem. Var sanākt arī pretēji, kad bukmeikeris pieņems likmi ar mazāku koeficientu. Nepatīkama situācija.

Mēs iesakām izmantot parametru „pieņem koeficientu izmaiņas tad, ja tie tiek palielināti”. Tas ļaus paātrināt likmes pieņemšanu, ja koeficients kļuvis lielāks, un pasargās no zaudējumiem, ja tas kļūs mazāks.

 

Piekrišana handikapa un vairāk/mazāk rādītāja izmaiņām

Parametrs ar handikapu un vairāk/mazāk rādītāja izmaiņām ir krietni sarežģītāks nekā ar koeficientu palielināšanu. Šajā gadījuma spēlētājs uzņēmās noteiktus riskus, kuri ir diezgan grūti kontrolējami. Slēdzis var tikt uzstādīts divās pozīcijās:

  • Piekrist jebkādām handikapa un vairāk/mazāk rādītāja izmaiņām;
  • Nepiekrist handikapa un vairāk/mazāk rādītāja izmaiņām.

Ar ieslēgto parametru „piekrītu jebkādām handikapa un vairāk/mazāk rādītāja izmaiņām” spēlētāja likme tiks pieņemta krietni ātrāk. Bet pastāv liels risks, ka derību nosacījumi tiks mainīti tieši likmes veikšanas brīdī.

Piemērs:

Futbola mača laikā viena no komandām nopelna stūra sitienu. Moments nav 100% bīstams un bukmeikeri piedāvā veikt LIVE likmi. Spēlētājs veic likmi uz vārtu guvumu vienlaicīgi ar stūra sitiena izpildīšanu. Komanda iesit golu, bet likme jau tiek pieņemta nevis uz vienu vārtu guvumu, bet uz diviem.

Piemērs ar futbolu nav nejaušs. Pat ne tik ātrā sporta veidā kā futbols, parametrs „piekrītu jebkādām handikapa un vairāk/mazāk rādītāja izmaiņām” var kļūt par fatālu. Vēl jo vairāk tas attiecas uz basketbolu un UFC.

Iesakām nepiekrist izmaiņām handikapā un vairāk/mazāk rādītājā, ja jūms nav pieredzes likmju veikšanā. Tāpat esiet ļoti uzmanīgs ar šo opciju, ja jūs jau sen nodarbojaties ar likmju veikšanu.

 

Opcija «Ātrā likme» vai «Likme ar vienu klikšķi»

Vēl viena opcija, kas palīdz spēlētājam krietni ieekonomēt laiku likmes veikšanas procesā, ir „ātrā likme”. Tai var būt arī citi nosaukumi – „likme vienā klikšķī”, „automātiskā likme” u.t.t.

„Ātrās likmes” būtība – spēlētājam nav jāaizpilda kartīte, pietiek ar vienu klikšķi pa izvēlēto koeficientu. „Ātro derību” summu pats spēlētājs uzstāda iestatījumos jau iepriekš.

Tādējādi bukmeikers pieņem likmi pēc vienas darbības no spēlētāja puses, un tā ir optimāla opcija LIVE likmēm. Šeit gan spēlētājam jābūt ļoti uzmanīgam.

„Ātrā likme” darbojas ne tika LIVE režīmā, bet arī standarta pirmsspēles režīmā. Šādi var nejauši uzlikt likmi ar vienu klikšķi koeficientu izpētes brīdī.

Iesakām ieslēgt “ātrās likmes” opciju tikai LIVE režīmā. Lai izvairītos no nejaušībām, pārējos gadījumos šo opciju būtu vēlams atslēgt.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss