Desmit zelta likumi
1. Izveidot kontus vairākās vietās
Tas ļaus izvēlēties peļņu nesošāko likmi attiecīgajam notikumam un nezaudēt naudu atšķirīgo koeficientu dēļ. Totalizatoram ir jabūt uzticamam un ar labu vērtējumu.
Likme TV ieteiktos totalizatorus atradīsi galvenajā lapā.
2. Ļoti uzmanīgi izvērtēt maksas piedāvājumus (čatus) prognozēm
Pirmkārt, pašam jabūt galvai uz pleciem un zaudējumu gadījumā ir jāvaino sevi, nevis jālej citam cilvēkiem dubļus uz galvas. Otrkārt, likmju pārdevējs var nebūt labs, jāizvērtē viņa statistika, cik viņa piedāvātās likmes ir peļņu nesošas un citi aspekti.
3. Neuzticēties viltvāržiem
Ir vairāki avoti, kuri sola, ka nopelnīsiet miljonus, ja vien iemaksāsiet tiem paprāvu naudas summu, taču līdzko tas tiek izdarīts, tā uzreiz tiekat ievietots melnajā sarakstā un nekas netiek saņemts, arī iemaksātā nauda netiek atgriezta. Vēl ir tādi, kuri sola, ka viņiem ir zināmi sarunātu spēļu iznākumi, taču, ja kādam tādi arī ir, neviens ar to nedalīsies publiski un neprasīs par to niecīgu summu.
4. Ļoti uzmanīgi jāliek uz populāriem turnīriem un favorītiem
Bieži vien, īpaši futbolā, uzvaras koeficients ir ļoti zems. Nedomājiet, ka augstā līmenī nav uzpirkšanas un vienošanās. Kā lielisks piemērs šeit ir Turīnas “Juventus” 2000. gadu vidus, kad tika uzķertas sarunātas spēles ar “AC Milan”, “Fiorentina” un “Reggina” futbola klubiem. Pat tādā augstā līmenī var tikt izlemts par šādu spēļu iznākumu, to plašākai sabiedrībai nezinot, tajā skaitā arī bukmeikeriem. Daudzi spēlētāji domā, jo zemāks koeficients, jo lielāka iespējamība uzvarēt, bet patiesībā tā nav. Visā pasaulē tiek veiktas likmes uz “Barcelona”, “Real Madrid”, “Bayern” un citiem grandiem uz kuriem likmes vērtība ir niecīga, bieži vien koeficienti ir diapazonā no 1,10-1,20, kas starp citu ir par mazu pat tik spēcīgiem klubiem un gadās visai bieži, ka faniem nākas vilties par savu likmju veikšanu uz izteiktajiem favorītiem.
5. Nav tādas 100% uzvarošas stratēģijas
Likmes vienmēr satur risku. Nav tāda sistēma vai stratēģija, kurā būtu iespējams nezaudēt. Vienmēr jādomā ar galvu, nedrīkst iekrist azarta lamatās un allaž jāmēģina atgūties pēc sakāves. Galvenais ir vadīties pēc skaidras finanšu sistēmas, ievērot procentu likmes no pārvaldītās naudas un pie tā pieturēties visos gadījumos. Nedrīkst likt visu “banku” uz kādu likmi, lai cik milzīga pārliecība arī būtu.
6. Pievērst uzmanību bukmeikeru kļūdām
Nav viegli atrast šādas likmes, taču tādas gadās arī pieredzējušiem cilvēkiem, kuri strādā šajā nozarē. No vienas šādas likmes bagāts, visticamāk, nekļūsi, taču bagātāks pilnīgi noteikti. Protams, ka tajā visā ir arī pāris nianses. Totalizatori nevēlas zaudēt peļņu un cīnās ar šādām likmēm visos iespējamajos veidos.
7. Nekad nedrīkst spēlēt par pēdējo naudu, vai arī ar naudu kura ir saņemta kā aizdevums
Kad tiek zaudēta liela summa, tas vienmēr ir smagi, un iestājas depresīvs noskaņojums un ir milzīga vēlme atgūt zaudēto. Jā, iespējams, ka nākamā likme var būt ar pozitīvu iznākumu un būt plusi, bet ja nē? Kas tad notiks? Labāk ir sadalīt savu brīvo naudu pa 20 vai 30 vienādām daļām un veikt likmes tikai ar tām. Ar laiku būs iespējams izturēties mierīgāk gan pret uzvaru, gan pret zaudējumiem.
8. Spēlēt, bet nespēlēties
Nekad necensties nosegt zaudējumu ar kādu citu naudas summu uz kādu notikumu. Var laimēties, bet nav garantijas. Ja tas tomēr nenotiek, tad mentālas ciešanas ir garantētas pilnīgi noteikti.
9. Pētīt statistiku un analizēt nākamos mačus
Ir jāseko līdzi turnīram, uz kuru veicat likmes. Nedrīkst mēģināt likt uz visu, kas ienāk prātā, no tā nekāds pozitīvais rezultāts galā nebūs. Jāizvēlas 1-2 turnīri, kuri patīk un uz kuriem padodas veikt labu analīzi. Jāseko līdzi ziņām, apskatiem, jālasa pirmsspēles informācija un jāklausās intervijas. Tajā visā ir ļoti vērtīga informācija, kurai nepieciešams būt galvā. Ar laiku veikt šādas analīzes sāk kļūt aizvien vieglāk.
10. Pieturēties pie mērķa – nopelnīt naudu
Ja ir interese tikai azarta dēļ, tad kāpēc to darīt ar reālu naudu? Nav nepieciešams dalīties ar totalizatoriem, šeit lai nopelnītu pret to vajag izturēties kā pret „mini darbu”. Kopā 1 līdz 2 stundas dienā veltīt ziņu lasīšanai, tās analīzei, jo tas palīdzēs sākt vairāk uzvarēt, nevis vienkārši ziedot naudu totalizatoru kompānijām.
Tev varētu interesēt arī šie raksti:
Kā izvēlēties totalizatoru?
Kas ir Āzijas handikaps?
Koeficienti: veidi un aprēķina metodes