Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Kā izvēlēties totalizatoru?

Kā izvēlēties totalizatoru, likme.tv

Kā izvēlēties totalizatoru – pamācība iesācējiem

Tiešsaistes azartspēļu tirgus pakāpeniski aug – šobrīd likumīgas tiesības pieņemt likmes, izmantojot internetu, Latvijā ir vienpadsmit uzņēmumiem un to skaits nākotnē varētu palielināties. Tie atšķiras ar vairākām lietām – piedāvātajiem bonusiem, koeficientu lielumu, depozītu un naudas izmaksu veidiem. Izvēlēties sev piemērotāko iespējams tikai tad, kad šīs nianses ir izprastas.

Kā izvēlēties totalizatoru un pēc kādiem kritērijiem to novērtēt? Mēs koncentrējamies uz vairākiem faktoriem, kuriem ir izšķiroša nozīme.

Totalizatora popularitāte

Noteikti viens no veidiem ir iepazīties ar atsauksmēm par konkrētās iestādes sniegto pakalpojumu kvalitāti. Te gan jāpiebilst, ka cilvēki pārsvarā raksta negatīva rakstura atsauksmes, kas var būtiski ietekmēt kopējās situācijas objektīvu izvērtēšanu. Neskatoties uz to, ja viens un tas pats tiek atkārtots vairakkārt, Jums tāpat var izveidoties priekšstats par uzņēmuma galvenajām priekšrocībām un trūkumiem.

Interneta vidē ir iespēja arī izlasīt konkrētas sūdzības par totalizatoriem, ko derību entuziasti pauž dažādās vietnēs. Svarīgi pievērst uzmanību ne tik ļoti sūdzību faktam (dažāda veida spēlētāju sūdzības rodas pret jebkuru no uzņēmumiem), bet gan tam, vai totalizators ir gatavs sniegt attiecīgo servisu – uzklausīt un apmierināt spēlētāju prasības.

Jāatzīmē, ka totalizatori tiek uzskatīti par uzticamiem tad, kad tie bez jebkādām problēmām izmaksā godīgi nopelnītu laimestu un arī stingri ievēro pašu veidotos likmju aprēķināšanas noteikumus.

Kā zināt, kur ir labākie koeficienti?

Koeficientu lielums ir svarīgs visiem spēlētājiem – gan iesācējiem, gan pieredzējušiem, jo visi vēlas veikt likmes uz lielākiem koeficientiem, lai iespējamo laimestu apjoms būtu lielāks.

Laimests tiek aprēķināts pēc formulas = likmes lielums (derībās uzliktā summa) × koeficienti.

Koeficienti ir atkarīgi no totalizatoru maržas lieluma (procentos no uzņēmuma garantētās peļņas). Jo šī marža ir mazāka, jo pievilcīgāks koeficients ir spēlētājam. Un otrādi.

Kā saprast, kuru totalizatoru piedāvātie koeficienti ir augstākie? Ikviens interesents to var uzzināt, salīdzinot dažādu totalizatoru piedāvātos koeficientus par vienu un to pašu notikumu. Protams, šis process prasīs gan pūles, gan laiku. Tāpat jāņēm vērā, ka, veicot likmes par futbolu un tenisa notikumiem pie viena un tā paša totalizatora, iepriekš minētā bukmeikeru rezerves lielums (un līdz ar to koeficienta) var būt atšķirīgs. Arī likmēs par dažāda līmeņa turnīriem tas atšķirsies.

Likmju izvēle

Šis kritērijs bieži ir svarīgs pieredzējušiem spēlētājiem, taču tas var interesēt arī tos, kuri vēlas dažādot savu spēli un neaprobežoties tikai ar likmēm par notikumu iznākumu (komandas / indivīda uzvaru vai neizšķirtu) un tā rezultativitāti (vairāk / mazāk punktu, geimu vai vārtu).

Ja Jūs nezināt, kādas likmes par sporta pasākumiem (izņemot vispopulārākos) vispār pastāv, tad daudz materiālu par to ir sadaļā “Likmju veidi”. Tiem, kuri tikai izmēģina savus spēkus likmju veikšanā un tikai tagad sāk attīstīt savas prasmes, iesakām sākt ar populārākajām likmēm, jo tās piedāvā jebkurš totalizators.

Svarīgi saprast – jo plašāks ir piedāvāto likmju skaits, jo augstāka kļūdas iespējamība koeficientos mazāk populāros notikumos.

Likmes LIVE režīmā

Tiešraides jeb „live” likmes vienmēr notiek tieši paša notikuma laikā. Tiem, kas vēlas labāk izprast šāda veida likmes specifiku, iesakām izlasīt rakstu LIVE likmes, jo īpaši tāpēc, ka tajā ir arī vērtīgi padomi iesācējiem.

Ne vienmēr totalizators, kas būs Jums parocīgākais likmju veikšanai pirms spēles, būs tāds pats arī LIVE likmju veikšanai. Tiešraides platformas dažādu uzņēmumu uzturētajās vietnēs atšķiras un tās arī dažādi apkalpo.

Tāpat ir vērts pieminēt, ka dažādiem spēlētājiem, izvēloties totalizatoru, ir dažādi kritēji, pēc kuriem tie vadās. Vienam tas ir likmju pieņemšanas ātrums, otram komunikācija ar atbalsta dienestu, trešajam vizuālais noformējums, bet citam tiešraides nodrošinājums, u.c.

Kā izvēlēties totalizatoru, ja likmes veic no viedtālruņa

Jau pāris gadus atpakaļ nozares analītiķi norādīja, ka apmeklējumu apjoms no mobilajām iericēm sasniedzis tādu pašu apmēru, ja ne pat lielāku, kāds tas ir no citām (pārsvarā – datoriem). Tam par pamatu ir mūsdienu tendences – aizvien vairāk cilvēku izmanto mobilo internetu un mazāka izmēra viedrīces.

Totalizatoru vietnes ir arī attiecīgi pielāgotas, lai Jūs ērti varētu veikt likmes un izmantot citus piedāvājumus, darot to no mobilā telefona vai planšetes.

Totalizatori ar bonusiem

Mēs nezinām, vai bonusa pieejamība var kļūt par galveno jauno spēlētāju kritēriju, izvēloties kur veikt likmes, taču mēs zinām, ka lielākajai daļai cilvēku tie patīk, un tāpēc arī mēs šo parametru izceļam kā nozīmīgu.

Bonusu dažādība pastāv visās Latvijas legālajās azartspēļu vietnēs, tāpēc “Likme.tv” regulāri publicē informāciju par jaunajiem piedāvājumiem.

Atgādinājums katram iesācējam – pirms piekrītat saņemt reģistrēšanās bonusu, uzmanīgi izlasiet piedāvājuma nosacījumus! Lai izvairītos no iespējamām domstarpībām ar totalizatoru kompānijām, ir svarīgi iedziļināties piedāvātās akcijas noteikumos, novērtēt savas iespējas tajā piedalīties un vien tad pieņemt lēmumu.

https://likme.tv/likmju-skola/kadus-bonusus-jaunajiem-klientiem-piedava-latvijas-totalizatori-visa-informacija-saja-apskata/

Tev varētu interesēt arī šie raksti:

Kā izvēlēties totalizatoru?
Sporta likmju veidi
Koeficienti: veidi un aprēķina metodes

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss