VEF vēlreiz pret AEK – vēl viena uzvara?

Pirmdien “VEF Rīga” uzsāks FIBA Čempionu līgas grupu turnīra otro apli. Latvijas čempione atradīsies Atēnās, jo aizvadīs spēli pret vietējo AEK, ko pirms nepilnām divām nedēļām uz “Arēnas Rīga” dēļiem izdevās pārspēt. Spēles sākums plkst. 19:30.

Panākums pret AEK bijis arī rīdzinieku vienīgais pirmajā aplī, kas dod trešo vietu D grupā. Lai gan trešā pozīcija neizklausās nekas labs, tā garantētu dalību “play-in” turnīrā par iekļūšanu nākamajā kārtā. AEK atrodas pēdējā vietā ar trim zaudējumiem.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Trešajā novembrī VEF triumfēja salīdzinoši pārliecinoši – 92:76. Jau pirmajā ceturtdaļā VEF veica izšķirošo izrāvienu, jo panāca vairāk kā desmit punktu handikapu, bet lielākais pārsvars bija 18 punkti. Labākais rīdziniekiem ar 25 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm bija Džeilens Railijs, bet AEK rindās 22 punkti Niko Papasam.

VEF starp abiem dueļiem ar AEK aizvadīja divas spēles Latvijas-Igaunijas līgā, vispirms tiekot galā ar BK “Ogre” (96:84), bet pēc tam sagraujot “TLU/Kalev” (97:51), turklāt otrajā puslaikā rīdzinieki ielaida tikai 14 punktus. AEK kontā divas neveiksmes Grieķijas čempionātā, no kurām viena pret Eirolīgas komandu “Panathinaikos” ar 00:00. Kopumā septiņās nacionālā čempionāta spēlēs AEK izcīnījusi trīs uzvaras.

Abu komandu izredzes pirmdienas vakarā tiek vērtētas līdzīgi, jo koeficients uz VEF uzvaru ir 1,88, kamēr uz AEK – 1,92.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
12
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 12
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
16
Raksti
Noderīga informācija 16
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT