Latvijai jāreabilitējas un jāuzvar Slovākija

Latvijas vīriešu basketbola izlase pirmdienas vakarā turpinās Pasaules kausa kvalifikācijas turnīru, plkst. 19:00 “Arēnā Rīga” sacenšoties ar Slovākijas valstsvienību.

Ceturtdienas vakarā Latvija viesojās Serbijā. Mačs pret serbiem bija ļoti interesants, aizraujošs un rezultatīvs. Lielākais pārsvars Latvijai bija astoņi punkti, tomēr kopumā spēle ritēja punkts punktā, līdz ar to viss atrisinājās pašā galotnē.

Sākoties pēdējai minūtei, Klāvs Čavars ar danku izvirzīja vadībā Latviju, bet nākamajā uzbrukumā serbi realizēja divus soda metienus. Daira Bertāna tālmetiens nebija sekmīgs, bet dažas sekundes vēlāk muļķīgu piezīmi saņēma Rodions Kurucs, un Milošs Teodosičs izvirzīja vadībā jau Serbiju. 11 sekundes pirms mača beigām Rihards Lomažs panāca 100:100 uz tablo.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Šoreiz piezīmi saņēma Andrejs Gražulis, un divas sekundes pirms noslēguma Marko Jagodičs-Kuridža izpildīja divus soda metienus. Pirmais bija precīzs, otrs apzināti tika mests garām, un Latvija vairs nespēja izglābties, līdz ar to piedzīvots zaudējums ar 100:101. Absolūti labākais Latvijas rindās bija Rihards Lomažs, kurš guva 33 punktus.

Ne tik sīvs mačs izvērtās Slovākijai, kas savā laukumā bez lieliem variantiem zaudēja Beļģijai ar 57:83. Pa 18 punktiem slovākiem guva Simons Krajovičs un Vladimirs Brodzianskis.

Bieži savā starpā Latvijas un Slovākijas izlases nav tikušās. 2014. gada vasarā komandas tikās divreiz, abos mačos latviešiem uzvarot ar vismaz 20 punktu pārsvaru, bet šīgada augustā tika aizvadīta pārbaudes spēle, kurā Latvija svinēja panākumu ar 91:84.

Latviešiem pirmdienas vakarā nevarēs palīdzēt Rodions Kurucs, kurš iedzīvojies nelielā savainojumā, bet viņa vietu ieņems Artūrs Žagars.

Bukmeikeri ir pārliecināti, ka nekādi pārsteigumi nenotiks un Latvija uzvarēs, jo koeficients uz mūsējo panākumu ir 1,03, kamēr Slovākijas triumfs novērtēts ar koeficientu 12,00.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
16
Raksti
Noderīga informācija 16
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT