Antverpenē CS:GO komandas sadalīs 1 miljonu dolāru, latvietis viens no MVP kandidātiem

Maija otrajā nedēļā Antverpenē sāksies “Major” turnīrs “Counter-Strike: Global Offensive” ietvaros, kurā par čempiones godu cīnīsies arī latvieša Helvija “broky” Saukanta pārstāvētā komanda “FaZe”, kas arī pēc koeficientiem ir galvenā favorīte, savukārt Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvošā “Outsiders” cīnīsies par vietu sacensībās.

Turnīra formāts

Kopumā turnīrā piedalīsies 16 komandas, bet pašlaik zināmas ir astoņas – “Heroic”, “BIG”, “FaZe”, “Natus Vincere”, “Cloud9”, “Copenhagen Flames”, “NIP” un “Furia”. Uz atlikušajām astoņām vietām pretendē vēl 16 komandas, ieskaitot “YEKINDAR” pārstāvēto “Outsiders”. No 9. līdz 12. maijam kandidātes izspēlēs turnīru, noskaidrot labākās astoņas, bet īstā ballīte sāksies 14. maijā.

Trīs dienu laikā 16 labākās komandas noskaidros tās astoņas, kuras jau sāks cīņu par galvenajām balvām. Ceturtdaļfināls, pusfināls un fināls risināsies līdz vienas komandas divām uzvarām, pašām galvenajām spēlēm notiekot 22. maijā.

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

Balvu fonds

Cīņas noteikti būs spraigas, un papildu motivācija tam būs naudas balvas, kas kopumā sastādīs vienu miljonu ASV dolāru.

1. vieta: 500 tūkstoši ASV dolāru;
2. vieta: 150 tūkstoši;
3. – 4. vieta: 70 tūkstoši;
5. – 8. vieta: 35 tūkstoši;
9. – 16. vieta: 8,75 tūkstoši;

Favorīti un koeficienti

Latvieša Helvija “broky” Saukanta pārstāvētā “FaZe” bukmeikeru vērtējumā ir galvenā favorīte uz triumfu turnīrā ar koeficientu 2,60. Visai lielas izredzes tiek atvēlētas arī “Natus Vincere” (2,97), bet koeficients zem 10 vēl ir “Cloud9” (6,00) un “Heroic” (7,75). Iespēja, ka otra latvieša “YEKINDAR” pārstāvētā “Outsiders” uzvarēs turnīrā, novērtēta ar koeficientu 21,00.

Tāpat bukmeikeri piedāvā koeficientus par to, kurš spēlētājs tiks atzīts par vērtīgāko jeb MVP. “Natus Vincere” pārstāvošais “s1mple” ar koeficientu 2,45 ir pretendents Nr. 1, bet viņam uz papēžiem min “NiKo” (koeficients 3,05), taču viņa komandai “G2 Esports” vēl jāiekļūst lielajā turnīrā, lai gan koeficients uz komandas uzvaru turnīrā ir 10,00. Starp pieciem galvenajiem kandidātiem ir arī “broky” ar koeficientu 8,00, savukārt trešās labākas izredzes atvēlētas viņa komandas biedram no Igaunijas “ropz” – 3,70.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
12
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 12
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
16
Raksti
Noderīga informācija 16
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT