Vai Samanta Tīna pārsteigs Eiropu?

No 18. līdz 22. maijam Nīderlandes pilsētā Roterdamā norisināsies starptautiskais dziesmu konkurss “Eirovīzija 2021”. Tajā pārstāvēta tiks arī Latvija, kuras godu šogad aizstāvēs valstī labi zināmā dziedātāja Samanta Tīna ar dziesmu “The Moon Is Rising”.

Dziedātāja uzstāsies otrajā pusfinālā, kas risināsies 20. maijā un sāksies plkst. 22:00 pēc Latvijas laika. Tīna konkurēs ar Šveices, Bulgārijas, Islandes, Somijas, Grieķijas, Sanmarīno, Serbijas, Portugāles, Moldovas, Albānijas, Dānijas, Austrijas, Igaunijas, Čehijas, Polijas un Gruzijas pārstāvjiem. 

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Latvietes iespēju kvalificēties finālam bukmeikeri vērtē ar koeficientu 3.00, bet varbūtība, ka tas nenotiks, ir 1.33. Tikmēr koeficients uz to, ka Latvijas pārstāve iekļūs starp konkursa 10 labākajām valstīm, uzstādīts uz 15.00.

“Betsafe” jaunajiem klientiem piedāvā likmi uz to, ka Samanta Tīna iekļūs finālā, tam uzstādot koeficientu 10.00. Uz šo varbūtību maksimālā likme, ko var uzlikt, ir trīs eiro.

Opcija, ka Latvijas pārstāve iekļūs finālā un tajā finišēs 15 labāko valstu starpā, arī vērtēta ar koeficientu 10.00 pie “Betsafe”.

Jauno klientu Eirovīzijas īpašais piedāvājums - Tīna iekļūs finālā!

Koeficients 10 Maksimālā likme 3 eiro

2. pusfinālā vislabāk vērtēta Šveice, kuras koeficients ir 1.02. Mūsu ziemeļu kaimiņiem igauņiem varbūtība nonākt finālā vērtēta ar koeficientu 2.50.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

No Baltijas valstīm visaugstāko pozīciju konkursa noslēgumā prognozē Lietuvai, kura vērtēta ar 1.07.

Visaugstākās izredzes uzvarēt Eirovīzijā tiek piešķirtas Itālijai, kuras koeficients ir 3,50, kā otra galvenā favorīte tiek minēta Malta (4,00), savukārt trešo vietu ieņem Francija ar koeficientu 4,25.

No “Lielā piecinieka” (valstis, kurām nav jāpiedalās pusfinālā) un mājiniekiem (Nīderlandei) vislabāko rezultātu prognozē Itālijai ar 1,77, bet sliktāko Nīderlandei un Lielbritānijai – 51.00.

Prognoze: Itālija uzvarēs Eirovīzijā

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
11
Raksti
Noderīga informācija 11
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT