UFC prezidents Vaits veic 100 tūkstošu dolāru vērtu likmi uz Alvaresu

Aizvadītajā nedēļas nogalē daudzu skatieni tika pievērsti cīņu sporta veidiem. Ņujorkā risinājās aizraujošs “UFC 268″, savukārt Lasvegasā notika visu titulu apvienošanas cīņa starp Saulu “Kanelo” Alvaresu un Keilebu Plāntu. Vienaldzīgo nebija, ko parādīja arī UFC prezidents Dana Vaits, kurš vēroja abus notikumus.

Vaits, protams, atradās “Madison Square Garden”, lai redzētu Kamaru Usmanu, Kolbiju Kovingtonu, Džastinu Geičī un citus UFC cīkstoņus, taču īpašu uzmanību viņš pievērsa notikumiem Lasvegasā. Iemesls tam bija veiktā likme 100 tūkstošu ASV dolāru apmērā uz Alvaresa uzvaru ar nokautu.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Koeficients nebija liels (1,41), taču lielās summas apmērs neļāva Vaitam būt mierīgam, līdz ar to zālē bija neliels televizors, kurā UFC prezidents skatījās boksu, kamēr turpat oktagonā arī tika noskaidroti uzvarētāji. “Man patīk Kanelo, es skatījos cīņu, arī veicu likmi uz viņu, tāpēc televizorā skatījos boksu. Veicu 100 tūkstošu vērtu likmi, ka Kanelo uzvarēs ar nokautu.”

Kanelo izcīnīja uzvaru 11. raundā, nokautējot pretinieku, līdz ar to Vaita likme bija precīza. Vēlāk UFC prezidents padižojās ar laimestu, ievietojot fotogrāfiju “Instagram”. Interesanti, ka pirms cīņas Kanelo pats esot mudinājis Vaitam veikt likmi uz viņa uzvaru, sakot “tava nauda būs drošībā”.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Dana Vaits, UFC, likmetv

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
16
Raksti
Noderīga informācija 16
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT