NHL jauno ripu tehnoloģija paver plašas iespējas bukmeikeriem

Nepilnu mēnesi rit jaunā NHL sezona, kurā šosezon spēlē četri Latvijas hokejisti. Jau aizvadītajā sezonā līga iepazīstināja ripas, kurās iebūvēti čipi, kas sniegtu informāciju par laukumā notiekošo, un tas nākotnē krietni varētu paplašināt totalizatoru piedāvāto likmju klāstu.

Pagājušajā sezonā šādas ripas tika izmantotas tikai nedēļu, jo tika konstatēts, ka tās “uzvedas” dīvaini uz ledus, tās slīdēja lēni un gravitācijas centrs bija nobīdījies. NHL vadība pieņēma visus ieteikumus un sūdzības, solot atrisināt visas problēmas līdz šīs sezonas sākumam.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Pateicoties šai tehnoloģijai, būs pieejama ļoti plaša informācija – kurš izdarījis spēcīgāko metienu, cik daudz tā slīdējusi pa ledu, kāda iemesla dēļ tā mainīja lidojuma virzienu un daudz ko citu. Protams, ka to visu var izmantot gan paši hokejisti, gan komentētāji, gan bukmeikeri.

Skaidrs, ka ASV bukmeikeri varēs piedāvāt dažnedažādākās līnijas uz NHL spēlēm. Jau tagad eksperti spekulē, ka piedāvātais klāsts, uz ko veikt likmes, būs ļoti plašs, piemēram, kurš būs ātrākais hokejists ar ripu, kurš izdarīs spēcīgāko metienu, vai kāds no Aleksandra Ovečkina izdarītajiem metieniem sasniegs 120 km/h lielu ātrumu. Īsais rezumē – likmes varēs veikt uz praktiski jebko.

Paredzams, ka šāds līniju piedāvājums varētu būt jau šosezon, taču ir skaidrs, ka sākumā būs kļūdas, kā rezultātā totalizatoru uzņēmumi varētu zaudēt daudz naudas. NHL popularitātes ziņā iepaliek gan no NBA, gan NFL, taču šādas tehnoloģijas ieviešana, ņemot vērā arī likmju veikšanu atļaušanu ASV, varētu ļoti palielināt līdzjutēju interesi.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
16
Raksti
Noderīga informācija 16
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT