SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

NHL jauno ripu tehnoloģija paver plašas iespējas bukmeikeriem

Zemgus Girgensons, NHL, likmetv
1. novembris, 2021, 11:45
Foto: TT

Nepilnu mēnesi rit jaunā NHL sezona, kurā šosezon spēlē četri Latvijas hokejisti. Jau aizvadītajā sezonā līga iepazīstināja ripas, kurās iebūvēti čipi, kas sniegtu informāciju par laukumā notiekošo, un tas nākotnē krietni varētu paplašināt totalizatoru piedāvāto likmju klāstu.

Pagājušajā sezonā šādas ripas tika izmantotas tikai nedēļu, jo tika konstatēts, ka tās “uzvedas” dīvaini uz ledus, tās slīdēja lēni un gravitācijas centrs bija nobīdījies. NHL vadība pieņēma visus ieteikumus un sūdzības, solot atrisināt visas problēmas līdz šīs sezonas sākumam.

Pateicoties šai tehnoloģijai, būs pieejama ļoti plaša informācija – kurš izdarījis spēcīgāko metienu, cik daudz tā slīdējusi pa ledu, kāda iemesla dēļ tā mainīja lidojuma virzienu un daudz ko citu. Protams, ka to visu var izmantot gan paši hokejisti, gan komentētāji, gan bukmeikeri.

Skaidrs, ka ASV bukmeikeri varēs piedāvāt dažnedažādākās līnijas uz NHL spēlēm. Jau tagad eksperti spekulē, ka piedāvātais klāsts, uz ko veikt likmes, būs ļoti plašs, piemēram, kurš būs ātrākais hokejists ar ripu, kurš izdarīs spēcīgāko metienu, vai kāds no Aleksandra Ovečkina izdarītajiem metieniem sasniegs 120 km/h lielu ātrumu. Īsais rezumē – likmes varēs veikt uz praktiski jebko.

Paredzams, ka šāds līniju piedāvājums varētu būt jau šosezon, taču ir skaidrs, ka sākumā būs kļūdas, kā rezultātā totalizatoru uzņēmumi varētu zaudēt daudz naudas. NHL popularitātes ziņā iepaliek gan no NBA, gan NFL, taču šādas tehnoloģijas ieviešana, ņemot vērā arī likmju veikšanu atļaušanu ASV, varētu ļoti palielināt līdzjutēju interesi.

Mēs izvēlamies

  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs
  • 5 x €10 likmes bez riska
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem €50 vērtas likmes!
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu