40 EUR bezriska likme
Saņemt

Zviedrijas bukmeikeru kompānija profesionāliem sportistiem nodrošinās stipendijas augstskolās

Svenskaspel, likme.tv
5. oktobris, 2022, 21:02
Foto: Svenskaspel.se

Zviedrijas bukmeikeru kompānija “Svenska Spel” elites līmeņa sportistiem uz nākamo studiju gadu nodrošinās stipendijas Zviedrijas augstskolās, preses relīzē paziņojis uzņēmums.

Kā ziņo “Svenska Spel”, programma paredzēta profesionāliem sportistiem, kuri vēlas sportu savienot ar studijām augstskolās. Uz nākamo gadu bija pieteikušies 373 pretendenti (186 vīrieši un 187 sievietes) no 56 sporta veidu asociācijām.

Stipendijas 50 000 zviedru kronu vērtībā (aptuveni 4,6 tūkstoši eiro) saņems 50 sportisti, kuri jau ir informēti par atbalsta iegūšanu. “Svenska Spel” mērķis ar stipendijām ir veicināt talantīgāko sportistu profesionālo izaugsmi.

Kopumā 5o sportisti, kuri iegūs stipendijas, pārstāv 38 sporta veidus, turklāt no visiem konkursu izturējušajiem pretendentiem 23 ir vīrieši, bet 27 – sievietes.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis