Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Zināms Latvijas izlases sastāvs vakarā gaidāmajai spēlei

Latvijas hokeja izlase, likmetv
22. maijs, 2021, 14:57
Latvijas hokeja izlase | Foto: NRA

Šovakar gaidāmajā pasaules čempionāta spēlē pret Kazahstānu, Latvijas izlases rindās būs divas izmaiņas. Kopā ar savainoto Oskaru Batņu laukuma nedosies arī Renārs Krastenbergs, bet pirmo maču aizvadīs Māris Bičevskis un Miķelis Rēdlihs, ziņo “Sportacentrs.com”.

Batņa otrā perioda vidū pielaboja Ronalda Ķēniņa izdarīto metienu, panākot rezultātu 2:0 Latvijas izlases labā, taču trešajā periodā piedzīvoja sāpīgu sadursmi ar kanādiešu spēlētāju, kā rezultātā guva traumu un šodienas spēlē piedalīties nebūs spējīgs.

Pieteikumā nav arī Renāra Krastenberga, kurš maču aizvadīja ceturtajā uzbrucēju virknējumā.

Pirmo reizi spēlei šajā čempionātā pieteikti Māris Bičevskis un Miķelis Rēdlihs.

Pēc “Sportacentrs.com” pieejamās informācijas arī šodien vārtus sargās Matīss Kivlenieks, kurš nav piedalījies rīta slidošanā, kas parasti nozīmē dalību vakara gaidāmajā mačā.

Spēle pret Kazahstānu sāksies plkst. 20:15 un to vērot iespējams būs LTV7 programmā.

Latvija šajā čempionātā spēlē B grupā kopā ar Kazahstānu, ASV, Kanādu, Somiju, Itāliju, Vāciju un Norvēģiju, savas spēles aizvadot Arēnā Rīga.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis