Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Zināmi noteikumi, lai Agvero pievienotos “Barcelona”

Serhio Agvero, likmetv
22. aprīlis, 2021, 17:43
Serhio Agvero | Foto: Alex Livesey

Runas par Mančestras “City” uzbrucēja Serhio Agvero pāreju uz Spānijas grandu “Barcelona” kā brīvajam aģentam vēl nav līdz galam apstiprinātas, ziņo Spānijas portāls “AS”.

Argentīnietis esot gatavs pievienoties Katalonijas klubam uz diviem gadiem tikai tādā gadījumā, ja tajā paliks viņa tautietis Lionels Mesi. Ja 32 gadus vecais “City” uzbrucējs pievienosies Spānijas vienībai, viņš ir gatavs būt par komandas rezerves uzbrucēju.

Tomēr daži avoti noliedz Agvero pāreju uz “Barcelona” un pilnīgi noliedz kluba interesi uzbrucēja pakalpojumos. Iepriekš ziņots, ka pats futbolists esot apspriedies ar ģimeni un draugiem, nolemjot, ka pievienosies komandai uz diviem gadiem. Šajā sezonā Anglijas Premjerlīgā Argentīnas izlases uzbrucējs aizvadījis deviņas spēles, gūstot vienus vārtus.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis