40 EUR bezriska likme
Saņemt

Zidāns pametīs Madrides “Real”

Zinedins Zidāns, likmetv
27. maijs, 2021, 13:24
Zinedins Zidāns | Foto: Sky Sports

Spānijas galvaspilsētas klubs Madrides “Real” paziņojis, ka tās galvenais treneris Zinedins Zidāns pametīs vienību pēc savas iniciatīvas.

Pēc atgriešanās Madrides “Real” galvenā trenera amatā 2019. gadā, Zidāns izcīnīja La Ligas čempionu titulu un Spānijas superkausu, bet šajā sezonā “Real” aizkļuva līdz UEFA Čempionu līgas pusfinālam un Spānijas čempionātā palika otrajā vietā, aiz otras galvaspilsētas vienības, Madrides “Atletico”.

Francūzis ar karalisko klubu strādāja arī no 2016. līdz 2018. gadam, kad trīs reizes pēc kārtas kļuva par UEFA Čempionu līgas uzvarētāju. Pirmajā piegājienā vienība izcīnīja arī vienu La Liga titulu un Spānijas superkausu, divreiz triumfēja UEFA Superkausā, kā arī izcīnīti divi panākumi Pasaules klubu čempionātā.

Kā galvenais treneris Zidāns strādājis tikai Madrides kluba sistēmā.

Par francūža aizstājēju tiek saukts Milānas “Inter” itāļu treneris Antonio Konte

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis